Przerażająca gra wśród młodzieży "Prawda czy wyzwanie". Na czym polega?

Detektywi
Detektywi: Zosia! Co się stało!
We wtorek 28.05 przekonacie się jakie skutki może mieć w miarę niewinna gra "Prawda czy wyzwanie". Do detektywów zgłasza się kobieta, której nieprzytomną córkę znalazły w swoim domu jej przyjaciółki.

Detektywi: Ktoś podał dziewczynce pigułkę gwałtu?

Na jaw wychodzą szokujące fakty. W szpitalu okazuje się, że nastolatka była pod wpływem dopalaczy. W krwi wykryto również GHB, czyli pigułkę gwałtu. Dziewczyna nie odzyskuje przytomności. Z zebranych informacji wynika, że półprzytomna i półnaga Zosia dotoczyła się do domu przyjaciółek, u których miała spać z soboty na niedzielę. To one wezwały pomoc. Zosia miała kurtkę ubrudzoną ziemią. Zauważyły one również, że nie miała na sobie rajstop a potem w łazience okazało się, że nie miała też majtek. Nie była w stanie słowa z siebie wydusić!

Detektywi
Detektywi
Zosia nie bierze ani narkotyków, ani nie pije alkoholu! To normalna, spokojna czternastolatka! Nawet dziecinna jak na swój wiek!
- opowiada mama Zosi
Detektywi
Detektywi

Na pierwszy plan wysuwają się podejrzenia wobec 18-latka, który spotkał się z dziewczyną tego dnia. Młody mężczyzna jednak stanowczo zaprzecza jakimkolwiek udziałowi w tym drastycznym wydarzeniu. Śledztwo pod kierownictwem Katarzyny Kowalik i Maksa Adamskiego odkrywa jednak więcej niż się spodziewano.

239DETEKTYWI_ODC73_4
Detektywi: Nic jej nie zrobiłem! Ona mi się nawet nie podoba!

Detektywi: Nic jej nie zrobiłem! Ona mi się nawet nie podoba!

Okazuje się, że nieprzytomna dziewczyna należy do grupy młodzieży, która regularnie uczestniczy w imprezach, na których alkohol i narkotyki są na porządku dziennym. Podczas jednej z takich imprez Zosia staje się też obiektem zabawy "Prawda czy wyzwanie".

Jak groźne będą konsekwencje tej "niewinnej" zabawy?

Detektywi
Detektywi

Trwają nagrania do nowego sezonu DETEKTYWÓW! Nowe odcinki serialu z Anną Potaczek i Maciejem Dęboszem w rolach głównych będzie można oglądać już jesienią!

Nagrywamy kolejny sezon!
Nagrywamy kolejny sezon!

Zobacz również:

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości