DETEKTYWI: Urodziny Ani Potaczek na planie serialu!

Detektywi: Urodziny Ani
W dzisiejszym odcinku serialu DETEKTYWI swoje urodziny obchodzić będzie Ania Potaczek! Miała to być sprytnie ukryta i w wielkiej tajemnicy zaplanowana impreza niespodzianka, ale... jak można zrobić coś w sekrecie przed najlepszym detektywem?
Detektywi: Jak przygotować przyjęcie niespodziankę!

Anna Potaczek: Ma być przyjęcie niespodzinaka!

Anna Potaczek: Mam dzisiaj urodziny!

W tym roku mija 20 lat od debiutu Ani Potaczek w telewizji. Serial "W-11" w którym występowała - zadebiutował na antenie TVN we wrześniu 2004 roku i miał swoje stałe miejsce w ramówce przez prawie dziesięć lat! Nowe odcinki ukazywały się bowiem aż do czerwca 2014 roku. Był to serial z gatunku docu-crime i pokazywał pracę krakowskich policjantów, pracujących na komendzie przy ulicy Pomorskiej.

Ania Potaczek do policji trafiła jeszcze w trakcie studiów. Przez 17 lat kierowała wydziałem operacyjno-dochodzeniowym. To, że znalazła się na planie zdjęciowym, było jednym wielkim zbiegiem okoliczności. W policji służyła przez 22 lata i w końcu przeszła na zasłużoną emeryturę. Jednak rok temu powróciła na plan zdjęciowy. Teraz jako szefowa agencji detektywistycznej pomaga rozwiązywać wszelkiego rodzaju kryminalne zagadki.

W-11 Anna Potaczek i Maciej Dębosz
W-11 Anna Potaczek i Maciej Dębosz

Serial "Detektywi" powrócił po latach na antenę TVN. Nowa odsłona kultowego paradokumentu przedstawia zmagania byłych funkcjonariuszy policji, którzy prowadzą swoje biuro detektywistyczne i angażują się w śledztwa kryminalne. Anna Potaczek, Maciej Dębosz oraz ich asystenci wspólnie próbują dotrzeć do prawdy w zleconych sprawach.

Anna Potaczek i Maciej Dębosz debiutowali w TVN w 2004 roku! "? My jesteśmy cały czas tacy sami"

"Detektywi" - kiedy emisja?

Nowe odcinki serialu z Anną Potaczek i Maciejem Dęboszem w rolach głównych można oglądać od poniedziałku do piątku o 18:00.

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości