Detektywi PRZED EMISJĄ W TV: Czy toksyczna miłość doprowadzi do śmierci?

Detektywi PRZED EMISJĄ W TV: Czy toksyczna miłość doprowadzi do śmierci?

Jak daleko posunie się osoba kierowana szaleńczą miłością? Gdzie kończą się granice miłości a zaczyna nienawiść? Zobacz przedpremierowy fragment 1. odcinka "Detektywów"!

Detektywi: odcinek 1

Do detektywów zgłasza się 33-latka, którą ktoś próbował potrącić samochodem. Klientka i jej partner podejrzewają, że sprawczynią jest była żona mężczyzny. Czy detektywi Ania Potaczek i Maciej Dębosz dowiedzą się, kto chce zabić młodą kobietę? A może ona nie mówi im całej prawdy?

Oglądaj premierowy odcinek w poniedziałek o 16:50!

"Detektywi" od 4 września w TVN!
"Detektywi" od 4 września w TVN!

Nowa odsłona serialu to opowieść o detektywach i ich metodach pracy, ale również – a może przede wszystkim – opowieść o życiu, o problemach, które mogą przytrafić się każdemu. Widzowie zobaczą poruszające i ciekawe historie, w których mogą przejrzeć się jak w lustrze. Wiele odcinków będzie odnosić się do aktualnych i ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet czy programów interwencyjnych, a także do wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska .Właściciele biura detektywistycznego - Anna Potaczek i Maciej Dębosz to nie tylko byli policjanci, ale też dobrzy, serdeczni ludzie, którzy w pełen chaosu współczesny świat spróbują wprowadzić ład, porządek i sprawiedliwość. Pomagać im w tym będą ich pracownicy. Z entuzjazmem i zaangażowaniem podejmą się rozwiązania zawikłanych spraw, poszukiwań zaginionych osób czy wydobywania na światło dzienne skrywanych, czasem od lat, rodzinnych tajemnic. Dotarcie do prawdy zawsze bowiem było i będzie dla nich priorytetem.

Obserwuj profil "Detektywów" na Instagramie!