Detektywi: Oni mi ufają, pytanie czy pan zaufa mi...

Detektywi: Oni mi ufają, pytanie czy pan zaufa mi...

Maciek robi wszystko, by wydostać swojego klienta z aresztu. Czuje, że złamana ręka sprzed 20 lat może doprowadzić go do rozwiązania zagadki!

Detektywi

Klientem detektywów jest mężczyzna, którego policja podejrzewa o zabójstwo żony. Po 20 latach od zniknięcia kobiety jej ciało zostaje odnalezione w piwnicy. Mąż ofiary przez cały ten czas był przekonany, że zona zostawiła go dla innego. Sam wychował dwóch synów. 50-latek jest zszokowany odkryciem i prosi detektywów, by udowodnili jego niewinność  oraz znaleźli prawdziwego mordercę sprzed 20 lat. 

Oglądaj premierowe odcinki od poniedziałku do środy o 16:50 w TVN!

"Detektywi" od 4 września w TVN!
"Detektywi" od 4 września w TVN!

Nowa odsłona serialu to opowieść o detektywach i ich metodach pracy, ale również – a może przede wszystkim – opowieść o życiu, o problemach, które mogą przytrafić się każdemu. Widzowie zobaczą poruszające i ciekawe historie, w których mogą przejrzeć się jak w lustrze. Wiele odcinków będzie odnosić się do aktualnych i ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet czy programów interwencyjnych, a także do wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska Właściciele biura detektywistycznego - Anna Potaczek i Maciej Dębosz to nie tylko byli policjanci, ale też dobrzy, serdeczni ludzie, którzy w pełen chaosu współczesny świat spróbują wprowadzić ład, porządek i sprawiedliwość. Pomagać im w tym będą ich pracownicy. Z entuzjazmem i zaangażowaniem podejmą się rozwiązania zawikłanych spraw, poszukiwań zaginionych osób czy wydobywania na światło dzienne skrywanych, czasem od lat, rodzinnych tajemnic. Dotarcie do prawdy zawsze bowiem było i będzie dla nich priorytetem.

Obserwuj profil "Detektywów" na Instagramie!