Detektywi: Mężczyzna porwany przez łowców pedofili!

Detektywi: On tego nie mógł zrobić!
Marianna Skowron prosi detektywów o odnalezienie męża. Kobieta jest przerażona, bo dostała filmik z nieznanego numeru, na którym ktoś katuje zaginionego i oskarża go o to, że ... jest pedofilem.
Detektywi
Detektywi

Detektywi: Mój mąż nie może być pedofilem!

Marianna Skowron - klientka detektywów jest przekonana, że to nie może być prawda, że ktoś wrabia jej męża. Razem z mężem Andrzejem i bratem Radkiem prowadzi warsztat samochodowy. Ich życie jest wręcz idealne - są kochającą się rodziną.

Zaginiony Andrzej Skowron to świetny mechanik, wzorowy ojciec i mąż. Mężczyzna całkowicie oddany swojej rodzinie, którą chce chronić bez względu na koszty. Tylko ona się dla niego liczy. Przecież ktoś taki nie może krzywdzić dzieci!

Nie wierzę! Jesteśmy po ślubie dwadzieścia trzy lata, chyba bym się zorientowała, jakby coś było nie tak, prawda? !
- opowiada załamana Marianna Skowron
Detektywi
Detektywi

Sprawa nie zmierza jednak w dobrym kierunku. Radek Brylski - brat Marianny - wyznaje detektywowi Jakubowi Nowackiemu, bolesną prawdę o tym, że widział materiały pedofilskie w laptopie szwagra. Detektywi podejrzewają, że Andrzej Skowron nie był tak nieskazitelny na jakiego wyglądał, że to wszystko - całe jego idealne życie - było "dobrą przykrywką". Detektywi dochodzą do wniosku, że za zniknięciem mężczyzny mogą stać łowcy pedofili. 

Detektywi: On jest pedofilem!

Detektywi: Pedofil skrzywdził jego siostrę

Detektywi wpadają na trop Seby Pulita – samotnego, bezwględnego łowcy pedofili. Jego siostra popełniła samobójstwo po tym, jak zgwałcił ją pedofil i teraz jego celem życiowym jest tropienie zwyrodnialców w sieci. Jego metody są brutalne i niezgodne z prawem. Seba wymierza sprawiedliwość na swoich warunkach i nie pozwala, żeby ktokolwiek stanął mu na drodze.

Detektywi
Detektywi

Czy Andrzej Skowron faktycznie jest przestępcą seksualnym krzywdzącym dzieci? Czy też padł ofiarą prowokacji i szantażu? Jaki wpływ na jego rodzinę będzie miała ta sytuacja?

Detektywi
Detektywi
Kolejna, skomplikowana sprawa! Ale damy radę:)

Co wydarzy się w kolejnym odcinku Detektywów: Klientką detektywów jest kobieta, która została napadnięta, a nieznany sprawca porwał jej córkę. Ojciec nastolatki niedawno wyszedł z więzienia, możliwe, że uprowadzenie dziewczyny ma związek z jego porachunkami z gangsterami. Mężczyzna nie chce współpracować z policją i z detektywami, agresywnie reaguje też na chłopaka córki. Detektywi i grupa komisarza Łabaja przygotowują zasadzkę na przestępców. Niespodziewanie zaginiona 16-latka kontaktuje się z matką…

podziel się:

Pozostałe wiadomości