Chyłka - Oskarżenie: Żelazny chce się pozbyć Zordona!

Chyłka sezon 5, odc. 1
Żelazny jest niezadowolony z decyzji Chyłki o przyjęciu problematycznej sprawy. Postanawia odciąć od prawniczki jej prawą rękę, Kordiana. Mężczyzna uważa, że Zordon jest zbyt słaby, aby pomóc Chyłce. Kordian dostaje wybór - może sam odejść i dostać najlepsze referencje lub zostać wyrzucony. Zobacz!

OGLĄDAJ SERIAL W PLAYER.PL >

Pobita i nieprzytomna Chyłka trafia do szpitala sprzed gmachu sądu. U jej boku czuwa Kordian. Prawniczka powoli dochodzi do siebie, gdy otrzymuje tajemniczą wiadomość od księdza Mieleszko, który twierdzi, że to sprawa życia i śmierci. Ponadto powołuje się na znajomość z matką prawniczki.

Ksiądz Mieleszko namawia Chyłkę do podjęcia się obrony Tesarewicza – opozycjonisty skazanego przed laty za morderstwo czwórki dzieci. Śledztwo jest już od dawna zamknięte, a skazany odsiaduje wyrok w więzieniu. Mieleszko jest jednak pewny, że sprawca nie został ujęty, a za kratami przebywa niewinny człowiek. Sprawa staje się coraz bardziej skomplikowana, gdy okazuje się, że jedna z ofiar mordercy żyje. W tej sytuacji śledztwo musi zostać wznowione.

Chyłka jest zdecydowana, by podjąć się obrony Tesarewicza, czemu sprzeciwia się Żelazny. Ze sprawą okazuje się związany również Langer. Czy w tej sytuacji prawniczka ma jakiekolwiek szanse na wygraną?

Chyłka sezon 5, odc. 1
Chyłka sezon 5, odc. 1
Chyłka sezon 5, odc. 1
Chyłka sezon 5, odc. 1
Chyłka sezon 5, odc. 1
+16
Zobacz galerię

Chyłka sezon 5, odc. 1

podziel się:

Pozostałe wiadomości