Behawiorysta: Pierwszy dzień na planie

Behawiorysta
Behawiorysta: Pytamy aktorów, jak wspominają swoje pierwsze kroki na planie produkcji.

Oglądaj serial w player.pl > > >

Behawiorysta - backstage sesji zdjęciowej
Behawiorysta: Krystian Pesta
Behawiorysta: Katarzyna Dąbrowska
Behawiorysta: Magdalena Czerwińska
Behawiorysta: Maria Sobocińska
+25
Zobacz galerię

Behawiorysta - backstage sesji zdjęciowej

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE>

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU>

Behawiorysta - o czym opowiada serial?

Czy we współczesnym świecie, gdzie granica między tym co realne, a wirtualne zaciera się, Gerard będzie w stanie „przeczytać” wytrawnego zabójcę, schowanego za ekranem komputera?

Przeciwnikiem Gerarda jest Horst Zeiger – wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów…

Behawiorysta: Kiedy pierwszy raz przeczytaliśmy scenariusz...

Obok Roberta Więckiewicza w serialu pojawią się także Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak.

Producentem serialu z ramienia TVN jest Tomasz Cichoń, producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Łukasz Palkowski. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Zdjęcia realizuje Marian Prokop. Scenografię przygotowują Aleksandra Kierzkowska i Katarzyna Masztakow, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle, charakteryzacją zajmuje się Iwona Kajszczak. Muzykę do serialu skomponował Bartosz Chajdecki.

Serial jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

"Kocham swój zawód". Rozmawiamy z Krystianem Pestą

podziel się:

Pozostałe wiadomości