Behawiorysta PRZED EMISJĄ W TV: Co wydarzy się w 1. odcinku serialu?

Behawiorysta PRZED EMISJĄ W TV: Co wydarzy się w 1. odcinku serialu?
Przed nami telewizyjna premiera serialu "Behawiorysta", na motywach bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza! W roli Gerarda Edlinga - tytułowego behawiorysty, posiadającego umiejętność bezbłędnej interpretacji mowy ciała - zobaczymy Roberta Więckiewicza. Zaś jego przeciwnika Horsta Zeigera - inteligentnego cyberprzestępcę - zagra Krystian Pesta. 
Behawiorysta, odcinek 1
Behawiorysta, odcinek 1
Behawiorysta, odcinek 1
Behawiorysta, odcinek 1
Behawiorysta, odcinek 1
+19
Zobacz galerię

Behawiorysta: Odcinek 1

Gerard Edling, obecnie ceniony wykładowca, kiedyś doświadczony prokurator, wydalony z urzędu w atmosferze skandalu. Jest kinezykiem – ekspertem w odczytywaniu mowy ciała, znanym z tego, że potrafi rozszyfrować zachowanie każdego człowieka. Przez kolegów nazwany ironicznie „behawiorystą”. Gerard jest ambitny i nieustępliwy, oddany pracy, co w przeszłości bardzo wpłynęło na jego życie prywatne i doprowadziło do rozłamu w małżeństwie. Teraz stara się odbudować relacje z żoną Brygidą i dorosłą już córką Emilią. Ze względu na swoją niezwykłą umiejętność „czytania ludzi”, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w śledztwie dotyczącym Horsta Zeigera.

Horst to niezwykle inteligentny i przenikliwy. Outsider. Świetnie porusza się w wirtualnym świecie, Internet nie ma dla niego tajemnic. Znakomicie potrafi odczytywać ludzkie emocje – zgłębił temat kinezyki. Pozornie łagodny i nieszkodliwy. Ma jednak ogromne poczucie krzywdy – obwinia za to nie tylko tych, którzy byli bezpośrednio odpowiedzialni za jego cierpienia w przeszłości, ale także tych, którzy odwracali wzrok, bo „tak było wygodniej”. Zabójstwa, których dokonuje na oczach całej Polski, nie wywołują w nim żadnego poczucia winy czy dysonansu – jest przekonany o słuszności swoich działań. W Gerardzie Edlingu znajduje godnego sobie przeciwnika.

Jak Krystian Pesta przygotowywał się do roli Horsta w serialu "Behawiorysta"?
Jak Krystian Pesta przygotowywał się do roli Horsta w serialu "Behawiorysta"? Zobacz materiał z Festiwalu BNP Paribas Dwa Brzegi!
Behawiorysta: Kim chciał zostać w dzieciństwie? Remigiusz Mróz w naszym Q&A
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!