Lipowo. Zmowa milczenia W PLAYER.PL: Weronika śledzi siostrę Brygidę. Jakie fakty wyjdą na jaw?

2308Lipowo. Zmowa milczenia W PLAYER.PL: Weronika śledzi siostrę Brygidę. Jakie fakty wyjdą na jaw?
Weronika śledzi długo siostrę Brygidę. Okazuje się, że zakonnica prowadzi podwójne życie. Co oznaczają spotkania z młodymi dziewczynami? Czy siostra niesie im pomoc? Wejdźcie do Player.pl i zobaczcie 7. odcinek serialu "Lipowo. Zmowa milczenia"!

Po szokującym odkryciu Weronika wstrzymuje pracę buldożerów Ziętara na Polanie Czarownic. Sprawę przejmuje policja. Pierwsze tropy doprowadzają Daniela i Pawła do przeszłości - tragicznej śmierci ich ojców. W wyniku ostatnich wydarzeń Wiera znika. Weronika zaczyna śledzić siostrę Brygidę. Widzi, jak zakonnica w ubraniach cywilnych spotyka się z nieznajomą nastolatką w Brodnicy. Podąża za nimi, a na koniec podkrada notatniki zakonnicy. Kojarski, Ziętar i ksiądz Józef robią wszystko, żeby zajście na Polanie Czarownic nie pokrzyżowało im planów. Tymczasem odurzony Junior zakrada się do domu i atakuje Blankę nożem… W jednej chwili tajemnica małżeństwa Kojarskich wychodzi na jaw. W zapiskach zakonnicy Weronika wpada na nowy trop. Niestety, jej śledztwo zostaje przerwane – dogania ją przeszłość, przed którą uciekała. A wszystko to na oczach Daniela!

Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 7
Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 7
Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 7
Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 7
Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 7
+31
Zobacz galerię

Lipowo. Zmowa milczenia - o czym jest serial?

W ośmioodcinkowej historii „Lipowo. Zmowa milczenia” fani Playera poznają mieszkańców Lipowa – małej, sennej miejscowości otoczonej malowniczymi lasami i jeziorami na Kujawach. Życie tu przypomina sielankę, wszyscy się znają, szanują, mniej lub bardziej lubią, a głosem sumienia jest lokalny proboszcz. W rzeczywistości nad spokojnym Lipowem unosi się gęsta mgła tajemnicy, która spowija miasteczko od lat i wpisała się w jego krajobraz. A tutejsi ludzie doskonale nauczyli się w niej funkcjonować, prowadząc grę pozorów i perfekcyjnie chroniąc sekrety sąsiadów oraz, przede wszystkim, swoje. Na terytorium Lipowa spotykają się również dwa religijne światy: za dnia chrześcijański w lokalnej parafii oraz zakonie, w nocy – pogański na słynnej Polanie Czarownic na obrzeżach miejscowości.

Lipowo. Zmowa milczenia PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Ludzkie szczątki wykopane na Polanie Czarownic! Jakie tajemnice się za tym kryją?

Pewnego dnia do miasteczka, w sam środek zżytej społeczności, trafia Weronika Nowakowska (Julia Kijowska), pisarka szukająca spokoju oraz ucieczki od życia i kłopotów, które zostawiła za sobą w stolicy. Wkrótce po jej przyjeździe w Lipowie dochodzi do tragicznych wydarzeń – ginie siostra z lokalnego zakonu, w którym obowiązują śluby milczenia. W jednej chwili w małym miasteczku każdy staje się podejrzany! Szef lokalnej policji, młody i ambitny Daniel Podgórski (Piotr Pacek), widząc zaangażowanie nowej mieszkanki, decyduje się na bardzo odważny ruch – wbrew wszystkim wciąga Weronikę w sprawę. Z każdym dniem kobieta zaczyna odkrywać kolejne sekrety miasteczka. Ale żeby dojść do prawdy, pisarka musi nie tylko wydobyć na światło dzienne głęboko skrywane tajemnice mieszkańców Lipowa, ale również stawić czoła swojej własnej. A przede wszystkim złamać zmowę milczenia!

podziel się:

Pozostałe wiadomości