Lipowo. Zmowa milczenia PRZED EMISJĄ W TV Kim jest zakrwawiona dziewczyna z Polany Czarownic?

Lipowo. Zmowa milczenia PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Co stało się na Polanie Czarownic?
Weronika nocą natrafia na tajemniczą dziewczynę błąkającą się na Polanie Czarownic. Kim jest ta tajemnicza postać i dlaczego jest zakrwawiona i prosi o pomoc?

Weronika Nowakowska wracając nocą z imprezy napotyka na zabłąkaną, zakrwawioną dziewczynę. Kim może być ta tajemnicza postać i czy mogła być to jedynie zjawa? Dlaczego policja nie zareagowała?

Lipowo. Zmowa milczenia - o czym jest serial?

W ośmioodcinkowej historii „Lipowo. Zmowa milczenia” fani Playera poznają mieszkańców Lipowa – małej, sennej miejscowości otoczonej malowniczymi lasami i jeziorami na Kujawach. Życie tu przypomina sielankę, wszyscy się znają, szanują, mniej lub bardziej lubią, a głosem sumienia jest lokalny proboszcz. W rzeczywistości nad spokojnym Lipowem unosi się gęsta mgła tajemnicy, która spowija miasteczko od lat i wpisała się w jego krajobraz. A tutejsi ludzie doskonale nauczyli się w niej funkcjonować, prowadząc grę pozorów i perfekcyjnie chroniąc sekrety sąsiadów oraz, przede wszystkim, swoje. Na terytorium Lipowa spotykają się również dwa religijne światy: za dnia chrześcijański w lokalnej parafii oraz zakonie, w nocy – pogański na słynnej Polanie Czarownic na obrzeżach miejscowości.

Lipowo. Zmowa milczenia: Pierwsze fotosy
Lipowo. Zmowa milczenia
Lipowo. Zmowa milczenia
Lipowo. Zmowa milczenia
Lipowo. Zmowa milczenia
+8
Zobacz galerię

Pewnego dnia do miasteczka, w sam środek zżytej społeczności, trafia Weronika Nowakowska (Julia Kijowska), pisarka szukająca spokoju oraz ucieczki od życia i kłopotów, które zostawiła za sobą w stolicy. Wkrótce po jej przyjeździe w Lipowie dochodzi do tragicznych wydarzeń – ginie siostra z lokalnego zakonu, w którym obowiązują śluby milczenia. W jednej chwili w małym miasteczku każdy staje się podejrzany! Szef lokalnej policji, młody i ambitny Daniel Podgórski (Piotr Pacek), widząc zaangażowanie nowej mieszkanki, decyduje się na bardzo odważny ruch – wbrew wszystkim wciąga Weronikę w sprawę. Z każdym dniem kobieta zaczyna odkrywać kolejne sekrety miasteczka. Ale żeby dojść do prawdy, pisarka musi nie tylko wydobyć na światło dzienne głęboko skrywane tajemnice mieszkańców Lipowa, ale również stawić czoła swojej własnej. A przede wszystkim złamać zmowę milczenia!

Oglądaj w TVN od 8 stycznia o 21:35!

podziel się:

Pozostałe wiadomości