Ugotowani w parach: Najwyżej ocenione kolacje w sezonie!

Ugotowani w parach: Kamil i Krystian wygrali krakowski odcinek!
W pierwszym sezonie "Ugotowanych w parach" poznaliśmy zakochane duety. Kto podbił serca rywali i zasłużył na najwyższą ocenę?

Poznański odcinek zakończył się zwycięstwem Anety i Bartka, którzy zdobyli 35 punktów.

Poznaniacy potrafią po mistrzowsku łączyć tradycję z nowoczesnością – widać to było również na ich talerzach! Oglądaj odcinek w Playerze!

Ugotowani w parach: Aneta i Bartek wygrywają 3. odcinek!

We Wrocławiu do kulinarnego pojedynku stanęli tu Mijin i Bartek, Malwina i Krystian oraz Dominika i Dawid. Na talerzach pojawiły się przysmaki z całego świata, a spotkania przy stole okazały się okazją do poznania innych kultur. W menu zagościły potrawy wprost z Korei, Hiszpanii czy Włoch.

Dominika i Dawid wygrali odcinek, zdobywając 34 punkty.

Ugotowani w parach: Dominika i Dawid wygrywają 4. odcinek

W królewskim mieście Krakowie poznaliśmy Dianę i Dawida, Kamila i Krystiana oraz Magdę i Bacho. Każda z zakochanych par dała z siebie wszystko, aby urzec swoich gości wykwintną kuchnią oraz niepowtarzalną atmosferą. Na koniec okazało się, że w kulinarnym pojedynku Kamil i Krystian nie mieli sobie równych, a rywale przyznali im w sumie 36 punktów.

Ugotowani w parach: Kamil i Krystian wygrali krakowski odcinek!

Kulinarny popis w Łodzi dali Gosia i Mateusz, Ada i Karol oraz Halina i Jarek. Te trzy odważne pary naprawdę postarały się, aby wprawić swoich gości w szczery zachwyt. Na talerzach zagościły zarówno łódzkie klasyki i przysmaki rodem z dzieciństwa, jak i śródziemnomorskie rarytasy. 

Puszysta beza Haliny była wisienką na torcie finałowej kolacji i to właśnie Halina z Jarkiem zdobyli 35 punktów i 5 tysięcy złotych. Obejrzyj odcinek w Playerze!

Ugotowani w parach: Uroczyste ogłoszenie wyników łódzkiego odcinka

Kulinarne show pełne zakochanych dotarło też do Bydgoszczy! Na trzech niesamowitych kolacjach spotkały się tu przebojowe i pełne pasji pary, które w kuchni czują się jak ryba w wodzie. W odcinku poznaliśmy Monikę i Arka, Dorotę i Przemka oraz Magdę i Dominika.

Poziom kolacji był niezwykle wyrównany: Dorota i Przemek dostali aż 35 punktów, a Magda z Dominikiem tylko o jeden punkt więcej!

Ugotowani w parach: Pary szły łeb w łeb. Bydgoski odcinek wygrywają Magda i Dominik

Wielki finał sezonu to odcinek z gwiazdami, w którym aż dwie pary dostały maksymalną liczbę punktów. Poziom tych kolacji był godny ostatniego odcinka!

Ugotowani w parach: Wyjątkowy finał programu, aż dwie pary z maksymalną liczbą punktów!
podziel się:

Pozostałe wiadomości