Ugotowani w parach: Marta i Michał chcieli przenieść gości do Grecji

Ugotowani w parach: Aneta o krewetkach: "To taki glutek mały!"
Marta i Michał gotowali jako drudzy, a ich kolacja pełna była greckich inspiracji

Marta i Michał kochają podróże do Grecji i krajów śródziemnomorskich, dlatego takie menu wybrali na swoją kolację. Niestety, nie ze wszystkim trafili: Aneta w ogóle nie je krewetek, Asia je za to lubi, ale została pominięta jako wegeterianka. Jej wege zamiennik dania głównego okazał się natomiast warzywnym szaszłykiem.

Podczas kolacji doszło też do ostrej wymiany zdań między Michałem a Asią!

Marta i Michał z Poznania

Michał ma 35 lat, jest informatykiem i ma własną firmę PR, która zajmuje się budowaniem wizerunku przedsiębiorców. Marta ma 32 lata. Pomaga prowadzić Michałowi firmę, ale buduje też własną markę jako kolorystka i charakteryzatorka. Są małżeństwem i mają dwójkę dzieci. Umiejętnie godzą życie prywatnym z zawodowym. W kuchni rządzi Michał. Oboje lubią smaki kuchni azjatyckiej, śródziemnomorskiej i amerykańskiej. Dużo podróżują i regularnie uprawiają sport - głownie wspinaczki górskie, siłownia i jogging. Lubią poznawać nowych ludzi i dzielić się swoimi doświadczeniami.  

Ugotowani w parach: Asia nie była zadowolona z wegeteriańskiego zamiennika
Ugotowani w parach: Spięcie między Asią a Michałem. "Bardzo nie lubię mężczyzn-opiekunów!"

Pary w Poznaniu wiele od siebie różni: od smakowych preferencji po model tworzonej rodziny. Nie przeszkodziło im to jednak w spędzeniu razem trzech wieczorów w wyśmienitej atmosferze. Wspólne biesiadowanie dla niektórych okazało się okazją do spróbowania nieznanych czy nielubianych wcześniej specjałów i wyjścia z kulinarnej strefy komfortu. 

Na poznańskich kolacjach nie zabrakło smakowych akcentów z całego świata – na talerzach zagościły między innymi azjatyckie burgery czy greckie pączki, ale nie zabrakło też wielkopolskich pyr z gzikiem. Wieczory urozmaiciły niebanalne atrakcje – gości zaskoczył instruktaż używania krzesiwa , a także domowa impreza z DJ-em.

podziel się:

Pozostałe wiadomości