Ugotowani powracają ze zdwojoną siłą!

Ugotowani w parach: Zgłoście się na casting!
Ugotowani w parach: Zgłoście się na casting!
wideo 2/2

Uwielbiane przez widzów kulinarne show powraca na antenę TVN. Program zaskoczy odświeżoną formułą – tym razem o zwycięstwo powalczą pary! “Ugotowani w parach” zagoszczą na antenie TVN już tej wiosny.

“Ugotowani” to dobrze znany widzom format, w którym uczestnicy rywalizują, przygotowując kolejno trzydaniowa kolację i przyznając sobie nawzajem punkty za kulinarne popisy. Na zwycięzcę, oprócz satysfakcji, czeka gotówka. Na antenie TVN wyemitowano 14. cieszących się popularnością sezonów programu, a kamery zajrzały do domów uczestników w całej Polsce. Po latach kulinarne show powróci na antenę w nowej odsłonie. Tym razem udział w nim wezmą pary. W każdym odcinku trzy dwuosobowe zespoły popiszą się w kuchni, aby podbić serca pozostałych uczestników i wygrać główną nagrodę. “Ugotowani w parach” zawitają w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Bydgoszczy, aby wybrać najzdolniejsze i najbardziej charyzmatyczne gotujące duety.

Ugotowani

Castingi do programu już ruszyły! Przebojowe, towarzyskie i kochające wspólnie gotować pary już teraz mogą zgłosić chęć udziału w kulinarnym show. Wypełnijcie ankietę, przedstawcie się i opowiedzcie o tym, co Was łączy – być może to właśnie z Wami zobaczymy się już tej wiosny na antenie TVN!

Casting trwa - czekamy na was!