True Love EXTRA: Czy nasi uczestnicy byli romantykami w poprzednich związkach?

True Love EXTRA: Jakie prezenty cieszą najbardziej?
Czas rozładować panującą w programie napiętą atmosferę! Nasi uczestnicy chwalą się, jakie najlepsze prezenty przygotowali dla swoich byłych drugich połówek.

Pomimo poruszających chwil zainicjowanych przez Głos Serca, atmosfera w domu True Love pozostanie napięta. Uczestnicy, mając na uwadze zbliżającą się Ceremonię Miłości, coraz śmielej będą mówić o swoich prawdziwych intencjach i uczuciach. Kinga, nawet po szczerych tłumaczeniach Marcina, napotka problemy z powrotem do relacji sprzed feralnego wieczoru. Jej zarzuty zadziałają na Marcina odpychająco i spowodują kompletną zmianę nastawiania. Czy jest jeszcze szansa, żeby odbudować to, co utracili? A może serce Marcina otworzyło się już na kogoś zupełnie innego?

Nad pozostałymi związkami również zbiorą się ciemne chmury. Kamil, który z dnia na dzień odwrócił się od Sary, wyzna jej, co jest powodem takiego zachowania. Także Karina poczuje się zagrożona, bo Filip będzie zniecierpliwiony jej brakiem realnego zaangażowania. Co z tego wyniknie? Wydaje się, że tylko Oliwia i Kubą są jedyną stabilną parą w domu True Love. To jednak może szybko się zmienić, gdy wyjdzie na jaw, że Kuba jest celem innej uczestniczki…

True Love - odcinek 9
True Love - odcinek 9

Wątpliwości pojawiające się wśród uczestników mogą być rozwiane tylko poprzez niezaprzeczalną szczerość. Szczęśliwie, Głos Serca ogłasza badanie wykrywaczem kłamstw, które odbędzie się jeszcze tego samego dnia. Sytuacja stanie się jeszcze ciekawsza, gdy okaże się że wytypowana osoba może pociągnąć za sobą kolejnego uczestnika… Kto zostanie wezwany, by spojrzeć prawdzie w oczy? Jakie pytania padną podczas badania? Czy prawda, którą już niedługo wszyscy usłyszą, wpłynie na plany uczestników?

Oglądaj True Love EXTRA w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości