True Love: Dwóch panów dołączyło do gry!

True Love: Oleh Szawiak 
W programie pojawiło się dwóch nowych uczestników! Czy zdołają namieszać i podbić serca dziewczyn?

Oleh Szawiak 

Oleh pochodzi z Ukrainy, w Polsce mieszka od 8 lat. Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w firmie inwestycyjnej. Zajmuje się także rynkami finansowymi i kryptowalutami. Na co dzień jest bardzo aktywny – chodzi na siłownie, biega i od niedawna trenuje boks. Uwielbia gotować i czytać książki o samorozwoju.

Oleh Szawiak 
Oleh Szawiak 

Jest przedsiębiorczy, zaradny i ułożony. Ma bezkonfliktowe nastawienie, ale jeśli czuje, że ma rację, uparcie chce postawić na swoim. Zdecydowanie nie jest typem domatora, zawsze znajduje okazję do spotkania z przyjaciółmi. Czasami chodzi na imprezy, ale szuka tam dobrej zabawy, nie flirtu. Ma w sobie dużą potrzebę poznawania nowych ludzi i jest żądny przygód. Nie lubi gdy ktoś nieustająco narzeka, bo sam nigdy nie marudzi.

Oleh Szawiak 
Oleh Szawiak 

Ostatni związek Oleha trwał 4 lata, dlatego chwilowo chce odpocząć od poważnych relacji. Nie interesują go jednak przygody na jedną noc ani znajomości zawarte przez Internet. Bardzo nie lubi, gdy kobieta płacze, dlatego stara się do tych łez nigdy nie doprowadzać. Kiedy jest w związku, swoją wybrankę traktuje jak księżniczkę. Jego ideał to szczupła, naturalna brunetka, która nie szuka konfliktów.

Przemek Dyjas 

Przemek swoje życie zawodowe związał ze sportem. Kiedyś był koszykarzem, teraz stoi po drugiej stornie barykady – pracuje jako nauczyciel WF-u, trener personalny i jest specjalistą od przygotowania motorycznego. Mówi, że w tej pracy często czuje się jak psychoterapeuta. Pasjonują go też podróże.

Przemek Dyjas 
Przemek Dyjas 

Przemek jest bardzo spokojnym, wyważonym i poukładanym mężczyzną. W życiu kieruje się konkretnymi zasadami. Uważa, że raz nadszarpnięte zaufanie jest nie do odbudowania. Wiele osób uważa go za wzór do naśladowania, z czego jest niezwykle dumny. Mówi, że swój szlachetny charakter zawdzięcza wychowaniu rodziców. Przemek nigdy nie szuka konfliktów, jest spolegliwy i szybko dostosowuje się do zdania innych. W towarzystwie nie jest typem lidera, ale można z nim porozmawiać na każdy temat. Wyrazi swoją opinię, nawet jeśli nie jest znawcą w danym temacie.

Przemek Dyjas 
Przemek Dyjas 

Przemek przez ostatnich 6 lat był w dwóch poważnych związkach. Był bardzo nastawiony na założenie rodziny i błyskawicznie dawał całego siebie. Teraz zrewidował swoje podejście do relacji i pomimo rozczarowań, nie poddaje się w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Idealna dziewczyna dla Przemka powinna mieć kompletny system wartości i pasje. Nie ukrywa, że zwraca też uwagę na sylwetkę kobiety.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!