Totalne remonty Szelągowskiej 5: Zobacz zwiastun 1. odcinka

Totalne remonty Szelągowskiej 5: Zwiastun 1. odcinka
Źródło: TVN
Zobacz zapowiedź 1. odcinka, 5. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Oglądaj 31 października o godz. 21.35 w TVN i Playerze.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 5., odcinek 1.

Bohaterką premierowego odcinka 5. serii "Totalnych remontów Szelągowskiej" jest Magda z Młynkowa. Obydwoje z mężem marzyli o dziecku, ale niestety nie było to możliwe. Po długich staraniach zdecydowali się na adopcję. Niestety partner Magdy wpadł w złe towarzystwo. Ich rodzina rozpadała się krok po kroku. Magda wraz z dzieckiem postanowiła odejść i zadbać przede wszystkim o szczęście i spokój swojej córki. We dwie mieszkają w domu po dziadkach, który niestety jest kompletną ruiną. Tylko dach i nowe okna nie wymagają remontu. Było tam też jednak coś co zachwyciło Dorotę. To stary piec kaflowy, któremu projektantka wraz z Mariką postanowiły dać drugie życie. Swoje trzy grosze dołożył też Darek “Stolarz”, który stworzył przed domem dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Magda z Młynkowa zawsze “ma serce na dłoni” i choć sama ma niewiele, zawsze podzieli z innymi potrzebującymi. Po wizycie Doroty Szelągowskiej zmieni się całe jej życie. I nie chodzi tu tylko o remont!

Nowy odcinek programu "Totalne remonty Szelągowskiej" 31 października, o godz. 21.35 w TVN.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

"Totalne remonty Szelągowskiej" sezon 5. - premiera

Na nową edycję programu zapraszamy widzów TVN i Playera. Dorota Szelągowska i jej ekipa zaskoczą widzów spektakularnymi metamorfozami domów i mieszkań. "Totalne remonty Szelągowskiej" sezon 5., premierowe odcinki w poniedziałki o godz. 21:35 w TVN od 31 października.

Totalne remonty Szelągowskiej: Nowy sezon w TVN
Zobacz zapowiedź 5. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: M. Bonikowski / TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!