Totalne remonty Szelągowskiej

Totalne remonty Szelągowskiej 5: Najlepsze fragmenty 7. odcinka

Totalne remonty Szelągowskiej

Totalne remonty Szelągowskiej: Gosia zachwyciła się nowym mieszkaniem
Totalne remonty Szelągowskiej: Gosia zachwyciła się nowym mieszkaniemTVN
wideo 2/6

Zobacz podsumowanie 7. odcinka, programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Oglądaj w TVN i player.pl.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 5., odcinek 7.

Dorota Szelągowska i jej współpracownicy w siódmym odcinku programu "Totalne remonty Szelągowskiej" podjęli wyzwanie remontowe w Toruniu. Bohaterką tego odcinka jest Gosia. Projektantka i jej ekipa przeprowadzili metamorfozę. Kobieta była zachwycona efektami remontu. Wzruszyła się bardzo.

Gosię do programu zgłosili ją przyjaciele. Uczestniczka programu jest niezwykle szczerym, dobrym i uczciwym człowiekiem. Uczestniczka programu jest niezwykle szczerym, dobrym i uczciwym człowiekiem. Do tego kolorowym ptakiem, który kocha modę i zakupy w lumpeksach. W związku z tym Dorota przygotowała dla niej specjalną niespodziankę.

Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianka w lumpeksie
Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianka w lumpeksie Zobacz fragment 7. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Źródło: TVN

Gosia pracuje w domu dziecka. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i bez reszty poświęca się dzieciom. Jej działania nie kończą się na opiece nad mieszkańcami placówki. Gosia organizuje dla nich wycieczki i wakacyjne wyjazdy. Szuka sponsorów i dodatkowych funduszy. Robi wszystko, co tylko może, by jej podopieczni nie czuli się wykluczeni i pozbawieni szansy na szczęśliwe życie.

Bohaterka samotnie wychowywała dorosłego już obecnie syna. Jakiś czas mieszkał u niej ze swoją dziewczyną, z którą nawiązały bardzo dobrą relację. Niestety krótko przed przyjazdem Doroty i jej ekipy, partnerka syna popełniła samobójstwo. Gosia bardzo przeżyła jej śmierć. Traktowała ją jak swoją przyszywaną córkę. Do tej pory nie udało jej się uporać z tą tragedią.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Spotkanie Doroty z Hanią i Karoliną odbyło się w restauracji LUIZJANA DWÓR ARTUSA w Toruniu. Dziękujemy za gościnę. Dorota spotkała się z Gosią w PAŁAC WIDOKOWY w Toruniu. Dziękujemy! Spotkanie z przyjaciółmi Gosi odbyło się w restauracji ESENCJA w hotelu ETER w Toruniu. Serdecznie dziękujemy!

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości