Totalne remonty Szelągowskiej 5: Najlepsze fragmenty 4. odcinka

Totalne remonty Szelągowskiej: Marta zachwycona nowym domem
Totalne remonty Szelągowskiej: Marta zachwycona nowym domemTVN
wideo 2/6

Zobacz podsumowanie 4. odcinka, programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Oglądaj w TVN i player.pl.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 5., odcinek 4.

Bohaterką 4. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" jest Marta. To niezwykły odcinek opowiadający o wielkiej miłości dwójki dosyć młodych ludzi, którzy własne szczęście postawili na drugim miejscu. Siedemnaście lat temu w wypadku zginął brat Marty. Rok temu straciła siostrę Paulinę, która pozostawiła na świecie dwóch synów. Marta wraz z mężem Sebastianem od razu postanowili ich adoptować. Wbrew pozorom nie była to łatwa decyzja. Jeden z nich - Kacper choruje na porażenie mózgowe. Nie jest samodzielny, nie siedzi, nie mówi i wymaga stałej opieki. Para ma pod opieką także nastoletniego siostrzeńca Dawida oraz dwuletniego syna Karola. Marta liczyła się z tym, że dla Sebastiana może to być za trudne i powiedziała mu, że zrozumie jeśli ten postanowi od nich odejść. Sebastian jednak nie wyobraża sobie życia bez Marty. Oboje podjęli się bardzo trudnego wyzwania. Wspierając się każdego dnia, tworzą bardzo szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Przed remontem wszyscy mieszkali z dziadkami w domu, który znajduje się na tej samej posesji co nieruchomość, w której mieszkała Paulina z synami.

Totalne remonty Szelągowskiej: Marta i Sebastian wzruszyli się
Totalne remonty Szelągowskiej: Marta i Sebastian wzruszyli się Zobacz fragment 4. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Źródło: TVN

Dorota Szelągowska i jej ekipa wyremontowali dom, w którym wcześniej mieszkali Dawid i Kacper ze zmarłą mamą. Szczególnym wyzwaniem była dla wszystkich wyjście naprzeciw potrzebom niepełnosprawnego Kacpra. Projektantka zadbała również o wymarzone pokoje dla pozostałych dzieci oraz przestronny i wielofunkcyjny salon dla całej rodziny. Spełniło się wielkie marzenie Marty. Bohaterka 4. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" i jej mąż wzruszyli się bardzo, kiedy zobaczyli efekty metamorfozy. Byli zachwyceni nową aranżacją pomieszczeń. Podziękowali projektantce oraz jej współpracownikom.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Za pomoc w realizacji niespodzianki dziękujemy restauracji DIAVOLLA w Garwolinie. Spotkanie z bohaterami odbyło się w restauracja PENDOLINO w Falenicy. Serdecznie dziękujemy! Za organizację poczęstunku dla ekipy programu "Totalne remonty Szelągowskiej" jesteśmy wdzięczni firmom: WIL-SAD, SOSKA KONSULTING oraz FRESH APPLE.

Źródło zdjęcia głównego: TVN