Totalne remonty Szelągowskiej: Historie, które wzruszyły najmocniej. W tych odcinkach polały się łzy

Totalne remonty Szelągowskiej: Wzruszające momenty w 6. sezonie
Źródło: TVN
Dorota Szelągowska po raz kolejny zjeździła Polskę wzdłuż i wszerz, żeby burzyć ściany i odmieniać losy ludzi. W 6. sezonie poznaliśmy bohaterów, których historie były trudne i wzruszające.

Bożena - ulubienica uczniów, którą życie wielokrotnie doświadczyło.

W 10. odcinku projektantka odwiedziła Bożenę w pracy. Dorota wpadła z niespodzianką do kuchni jak Magda Gessler. Bohaterka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" była bardzo zaskoczona. Wzruszyła się z radości, że Dorota wyremontuje jej dom. Była bardzo szczęśliwa z tego powodu.

Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianka dla Bożeny
Zobacz fragment 10. odcinka, 6. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".
Źródło: TVN

Beata z Warszawy przeżyła wypadek, który zmienił jej życie.

W 4. odcinku Dorota Szelągowska razem z mamą, córką i znajomymi Beaty z Warszawy zrobili jej niespodziankę. Kobieta nie była przygotowana na taką sytuację. Była bardzo zaskoczona, rozpłakała się z radości. Projektantka miała dla Beaty bardzo dobrą wiadomość.

Totalne remonty Szelągowskiej: Beata wzruszyła się podczas niespodzianki
Zobacz fragment 4. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 6".
Źródło: TVN

Iwona, mimo choroby pomaga innym.

Dorota Szelągowska razem ze swoją ekipą, przyjaciółmi przygotowali niespodziankę dla Iwony z Sejn. Bohaterka 6. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" była bardzo wzruszona. Nie wierzyła w to, co się działo. Nie spodziewała się wizyty Doroty.

Totalne remonty Szelągowskiej: Iwona była zaskoczona wizytą Doroty
Zobacz fragment 6. odcinka, 6. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".
Źródło: TVN

Wiola całe swoje serce wkłada w pracę z potrzebującymi.

W 7. odcinku Dorota Szelągowska, rodzina i przyjaciele zrobili niespodziankę Wioli z Gdańska. Bohaterka "Totalnych remontów Szelągowskiej" była zaskoczona wizytą projektantki, która odwiedziła ją w pracy. Ucieszyła się z wiadomości o remoncie mieszkania.

Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianka dla Wioli
Zobacz fragment 7. odcinka, 6. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".
Źródło: TVN

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

"Totalne remonty Szelągowskiej" - pomoc ludziom, którzy czynią dobro

Hasło programu "Totalne remonty Szelągowskiej" to "Dobro wraca". Projektantka i jej ekipa nagradzają superbohaterów dnia codziennego, których supermoce to dobre serce i nadludzka siła w czynieniu dobra. Dorota Szelągowska i Dominik Ćwiek skomentowali to ważne przesłanie programu. Spotkaliśmy się z nimi podczas otwarcia przestrzeni terapeutycznej w ICZMP w Łodzi.

Każdy człowiek ma w życiu takie poczucie - po pierwsze, że dobro się mnoży, a nie dzieli. Rzeczywiście, jak się oddaje coś od siebie i ma się zaangażowanie, to działa. Ten dzień dzisiaj jest takim przykładem. My jesteśmy zgraną grupą ludzi, która lubi się też na co dzień. Myślę, że to jest dobra praca - powiedziała projektantka.

Dobro wraca do nas po każdym odcinku. Nie ma nic lepszego niż uśmiech na twarzy naszych bohaterów, którzy są wniebowzięci, że mogliśmy im pomóc. My mamy energię, żeby robić kolejne odcinki i pomagać kolejnym osobom - wyznał Dominik.

Metamorfoza domu lub mieszkania to prezent dla bohaterów programu "Totalne remonty Szelągowskiej" ,którzy bezinteresownie poświęcają się dla innych. Są życzliwi i pomocni. Każdy z nas w swoim otoczeniu ma kogoś, kto całkowicie skupia się na pomocy drugiemu człowiekowi. Często zapomina o swoich potrzebach. Zawsze można liczyć na jego wsparcie i oddanie, nawet w najtrudniejszej sytuacji. Warto czynić dobro, bo ono wraca.

Autor: Anna Szafrańska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości