Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota jako łóżko. Niespodzianki w 6. sezonie

Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianki w 6. sezonie
Źródło: TVN
Dorota Szelągowska ma głowę pełną oryginalnych pomysłów. Lubi zaskakiwać bohaterów programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Przypominamy niespodzianki z szóstej edycji.

Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianki w 6. edycji

Dorota Szelągowska i ekipa realizująca odcinki weszli na wyższy poziom kreatywności w szóstym sezonie programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Przypominamy wybrane niespodzianki dla bohaterów, którzy byli bardzo zaskoczeni, kiedy dowiedzieli się, że ich domy i mieszkania zostaną wyremontowane.

Dorota Szelągowska zrobiła niespodziankę Agnieszce z Łomianek. Razem z ekipą programu i bliskimi odwiedzili bohaterkę 3. odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej" w pracy. Rozpłakała się ze wzruszenia. Nie mogła uwierzyć, że to właśnie ją spotkało tym razem coś dobrego.

Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota zaskoczyła Agnieszkę niespodzianką
Zobacz fragment 3. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 6".
Źródło: TVN

W 4. odcinku Dorota Szelągowska razem z mamą, córką i znajomymi Beaty z Warszawy zrobili jej niespodziankę. Kobieta nie była przygotowana na taką sytuację. Była bardzo zaskoczona, rozpłakała się z radości. Projektantka miała dla Beaty bardzo dobrą wiadomość.

Totalne remonty Szelągowskiej: Beata wzruszyła się podczas niespodzianki
Zobacz fragment 4. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 6".
Źródło: TVN

Dorota Szelągowska razem ze swoją ekipą, przyjaciółmi przygotowali niespodziankę dla Iwony z Sejn. Bohaterka 6. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" była bardzo wzruszona. Nie wierzyła w to, co się działo. Nie spodziewała się wizyty Doroty.

Totalne remonty Szelągowskiej: Iwona była zaskoczona wizytą Doroty
Zobacz fragment 6. odcinka, 6. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".
Źródło: TVN

W 7. odcinku Dorota Szelągowska, rodzina i przyjaciele zrobili niespodziankę Wioli z Gdańska. Bohaterka "Totalnych remontów Szelągowskiej" była zaskoczona wizytą projektantki, która odwiedziła ją w pracy. Ucieszyła się z wiadomości o remoncie mieszkania.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianka dla Wioli
Zobacz fragment 7. odcinka, 6. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".
Źródło: TVN

Dorota Szelągowska oraz przyjaciele zrobili niespodziankę Kasi z Łap. Kobieta jest osobą z niepełnosprawnością. Ucieszyła się bardzo. Nie mogła uwierzyć, że odwiedziła ją projektantka. Kreatywność Doroty nie zna granic, tym razem ukryła się w samochodzie, w którym miało być dostarczone łózko...

Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianka dla Kasi
Zobacz fragment 9. odcinka, 6. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".
Źródło: TVN

W 10. odcinku projektantka odwiedziła Bożenę w pracy. Dorota wpadła z niespodzianką do kuchni jak Magda Gessler. Bohaterka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" była bardzo zaskoczona. Wzruszyła się z radości, że Dorota wyremontuje jej dom. Była bardzo szczęśliwa z tego powodu.

Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianka dla Bożeny
Zobacz fragment 10. odcinka, 6. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".
Źródło: TVN

Dorota Szelągowska i przyjaciele wkręcili Gosię z Czeladzi. Wspólnie przygotowali niespodziankę. Kobieta była wzruszona. Rozpłakała się ze szczęścia. Razem z córką od dawna marzyły o remoncie. Bohaterka 11. odcinka była przekonana, że jedynie cud albo Szelągowska mogą jej pomóc w sprawie odnowienia mieszkania.

Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota zaskoczyła Gosię
Zobacz fragment 11. odcinka, 6. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".
Źródło: TVN

W 12. odcinku Dorota Szelągowska razem z przyjaciółmi zrobili niespodziankę Kasi z Warszawy. Bohaterka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" była w szoku. Projektantka odwiedziła ją podczas szkolenia. Kobieta na początku nie wiedziała, co się dzieje. Wzruszyła się, kiedy zobaczyła swoich bliskich. Zupełnie nie spodziewała się takiej sytuacji.

Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianka dla Kasi
Zobacz fragment 12. odcinka, 6. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości