Totalne remonty Szelągowskiej: 6. sezon od 6. września!

Totalne remonty Szelągowskiej: 6. sezon od 6. września
Źródło: TVN
Totalne remonty Szelągowskiej wracają z nowymi odcinkami. 6. sezon niezwykłego remontowego programu już od 6 września w środy o godzinie 21:35 w TVN!

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 6.

Bohaterowie szóstego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej" to superbohaterowie dnia codziennego, a ich supermoce to dobre serce i nadludzka siła w czynieniu dobra.

Totalne remonty Szelągowskiej - zdjęcia z planu 6. sezonu
Totalne remonty Szelągowskiej
Totalne remonty Szelągowskiej
Totalne remonty Szelągowskiej
Totalne remonty Szelągowskiej
+3
Zobacz galerię

Iwona z Sejn, nawet gdy osłabiona chemią walczyła z rakiem, nie przestawała organizować zbiórek na bardzo chore dzieci. Paulina z Korczewa samotnie wychowuje trzy córki, a i tak znajduje czas by opiekować się starszymi, schorowanymi i samotnym mieszkańcami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Jakub, uwielbiany przez dzieci nauczyciel chemii i fizyki z Piotrkowa Trybunalskiego, specjalnie zrobił prawo jazdy na autobus, by swoich podopiecznych zabierać na wyprawy naukowe. Kasia z Łap przeszła niezwykłą drogę od wcześniaka z dziecięcym porażeniem mózgowym, przez borykającą się z wykluczeniem pracownicę sortowni śmieci, po ambasadorkę osób z niepełnosprawnością. Teraz kojarzy dziesiątki pracodawców z setkami osób z niepełnosprawnością. Dzięki niej dwieście zamkniętych do tej pory w swoich domach osób znalazło pracę, przyjaciół i odmieniło swoje życie.

Totalne remonty Szelągowskiej
Totalne remonty Szelągowskiej

To wszystko są osoby, które nie mają czasu na jedną rzecz – na zadbanie o siebie. I tu wkracza Dorota Szelągowska ze swoją niestrudzoną ekipą remontową. Ta drużyna tym razem pracowała przy dziesięciostopniowym mrozie i trzydziestopięciostopniowym upale, przemierzyła Polskę wzdłuż i wszerz, od Gdańska do Czeladzi, od Białegostoku do Kutna, od Żelkowa do Nowych Staroźrebów. Wszędzie tam "Totalne remonty Szelągowskiej" robiły siwy dym i demolkę, by potem wyczarować przepiękne i funkcjonalne wnętrza dla ludzi, którzy zasługują na wszystko co najlepsze.

Dorota zaskakiwała naszych bohaterów w najróżniejszych miejscach i sytuacjach, przyłapywała ich w pracy, podczas pomagania innym, na ulicy i u fryzjera. By niespodzianka wywołała efekt WOW, nasza prowadząca przechodziła samą siebie. Raz wcieliła się w przywiezione specjalnym transportem łóżko, innym razem w tajemniczą Francuzkę wyplatającą wianki. W odcinku z Kutna nie sposób jej poznać, bo za sprawą świetnej charakteryzacji przeistoczyła się w złośliwą klientkę zakładu fryzjerskiego, która… nie znosi Szelągowskiej! Co z tego wyniknęło? Jak zareagowała nasza bohaterka, gdy niemiła kobieta zdjęła perukę i nos, pokazując prawdziwą twarz… Doroty Szelągowskiej? To po prostu trzeba zobaczyć!

Żeby przeżyć totalne emocje z Totalnymi Remontami Szelągowskiej, w każdą środę o 21.35 należy włączyć TVN. Start sezonu już 6. września! 

Totalne remonty Szelągowskiej
Totalne remonty Szelągowskiej

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!