Totalne remonty Szelągowskiej: Kompaktowe mieszkanie. Najlepsze fragmenty 2. odcinka

Źródło: TVN
Totalne remonty Szelągowskiej: Siostra jest wdzięczna Magdzie za miłość
Totalne remonty Szelągowskiej: Siostra jest wdzięczna Magdzie za miłość
Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota zagrała złośliwą kobietę
Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota zagrała złośliwą kobietę
Totalne remonty Szelągowskiej: Mieszkanie Magdy przed remontem
Totalne remonty Szelągowskiej: Mieszkanie Magdy przed remontem
Totalne remonty Szelągowskiej: Projekt mieszkania - odcinek 2.
Totalne remonty Szelągowskiej: Projekt mieszkania - odcinek 2.
Totalne remonty Szelągowskiej: Magda opowiedziała Dorocie o trudnej przeszłości
Totalne remonty Szelągowskiej: Magda opowiedziała Dorocie o trudnej przeszłości
Totalne remonty Szelągowskiej: Magda i Ewelina wzruszyły się
Totalne remonty Szelągowskiej: Magda i Ewelina wzruszyły się
Dorota Szelągowska wyremontowała malutkie mieszkanie Magdy i Eweliny w Kutnie. Zobacz podsumowanie drugiego odcinka, szóstego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Oglądaj w TVN i player.pl.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 6., odcinek 2.

Magda z Kutna jest bohaterką drugiego odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Przyrodnia siostra Ewelina i przyjaciółka Izabela poprosiły o pomoc Dorotę Szelągowską. Magda i Ewelina mają wspólną mamę. Życie nigdy ich nie oszczędzało. Kiedy bohaterka programu była nastolatką, musiała wyprowadzić się z domu. Jej matka nadużywała alkoholu, a ona jako była zmuszona prowadzić dorosłe życie. Myślała, że wszystko się zmieni, kiedy pewnego dnia spotkała swoją mamę i dowiedziała się, że ma przyrodnią siostrę. Po pewnym czasie okazało się jednak, że jej matka nadal pije i kompletnie nie radzi sobie z opieką nad malusieńką Eweliną. Magda po raz kolejny musiała uciekać. Starała się zabierać do siebie siostrę, kiedy tylko mogła. Robiła wszystko, żeby udowodnić, że nadaje się na opiekunkę Eweliny. Kiedy matka dostała udaru, a następnie zmarła, Magda została opiekunem prawnym dziewczynki. Od tamtej pory są nierozłączne. Od kilkunastu lat mieszkają razem w malutkim mieszkaniu.

Magda zawsze chętnie pomagała innym. Mimo tego, że sama ma niewiele, zawsze dzieli się z potrzebującymi. Los przyjaciół czy sąsiadów nigdy nie był jej obojętny. Wspiera też dom dziecka, w którym pracuje jej przyjaciółka. 

Dorota Szelągowska zaskakiwała naszych bohaterów w najróżniejszych miejscach i sytuacjach, przyłapywała ich w pracy, podczas pomagania innym, na ulicy i u fryzjera. By niespodzianka wywołała efekt WOW, nasza prowadząca przechodziła samą siebie. W Kutnie trudno było ją poznać, bo za sprawą świetnej charakteryzacji przeistoczyła się w złośliwą klientkę zakładu fryzjerskiego, która… nie znosi Szelągowskiej! Magda, bohaterka 2. odcinka zareagowała bardzo emocjonalnie, gdy niemiła kobieta zdjęła perukę i nos, pokazując prawdziwą twarz… Doroty Szelągowskiej.

Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota zagrała złośliwą kobietę
Zobacz fragment 2. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 6".
Źródło: TVN

Magda pracuje jako stylistka paznokci. Swoje klientki przyjmuje w domu, który w ciągu dnia zamienia się w salon kosmetyczny. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że w tym samym pokoju muszą pomieścić się jeszcze przygotowująca się do egzaminu maturzystka oraz pies. 

Dorota Szelągowska oraz jej współpracownicy wykonali remont małego mieszkania. Magda i jej siostra były zachwycone i bardzo wzruszone. Metamorfoza 25-metrowego lokum wymagała kreatywności i skutecznych rozwiązań. Magda i jej siostra potrzebowały prywatności na małym metrażu. Projektantka i jej ekipa stworzyli funkcjonalną przestrzeń. Mieszkanie jest także miejscem pracy Magdy. Swoje klientki przyjmuje w domu, który w ciągu dnia zamienia się w salon kosmetyczny.

Za pomoc w realizacji odcinka dziękujemy Restauracji Manolo w Kutnie. 

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Totalne remonty Szelągowskiej: Magda i Ewelina wzruszyły się
Zobacz fragment 2. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 6".
Źródło: TVN
Totalne remonty Szelągowskiej, sezon 6, odcinek 2
Totalne remonty Szelągowskiej: Magda i Ewelina
Totalne remonty Szelągowskiej 6, odcinek 2.
Totalne remonty Szelągowskiej 6, odcinek 2.
Totalne remonty Szelągowskiej 6, odcinek 2.
+12
Zobacz galerię

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości