Totalne remonty Szelągowskiej 5: Najlepsze fragmenty 5. odcinka

Totalne remonty Szelągowskiej: Wiola nie kryła łez i wzruszenia
Totalne remonty Szelągowskiej: Wiola nie kryła łez i wzruszeniaTVN
wideo 2/6

Zobacz podsumowanie 5. odcinka, programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Oglądaj w TVN i player.pl.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 5., odcinek 5.

Bohaterką 5. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" jest Wiola. Kobieta pochodzi z wielodzietnej rodziny. W domu było ich dziewięcioro. Tata miał problemy z alkoholem, a mamie ciężko było utrzymać wszystkie dzieci. Wiola jako najstarsza z rodzeństwa bardzo szybko musiała zacząć pracować, żeby dołożyć cegiełkę do domowego budżetu. Najpierw dorabiała zbierając sezonowe owoce, potem, gdy była starsza zaczęła wyjeżdżać do pracy za granicę. Pracowała bardzo ciężko. Jej młodsze rodzeństwo czekało na nią w Polsce. To ona kupowała im wyprawki do szkoły, prezenty na święta, ubrania i wszystkie inne najpotrzebniejsze rzeczy. W końcu udało jej się zaoszczędzić tyle, żeby wybudować dom. To w nim zamieszkały z nią siostry, które dzięki Wioli miały dach głową i warunki do nauki. Dzięki najstarszej z rodzeństwa skończyły studia, a następnie założyły rodziny. Postanowiły odwdzięczyć się Wioli za szansę, którą od niej dostały. Poprosiły Dorotę o remont lokum, w którym Wiola mieszka wraz ze swoją dwunastoletnią córką.

Wiola była bardzo zaskoczona i szczęśliwa, kiedy zobaczyła efekty metamorfozy. Przed wizytą Doroty Szelągowskiej dom nigdy nie był w całości wykończony. Budynek potrzebował generalnego remontu. W łazience nie było ani jednej płytki. Wszystko się sypało. Na zewnątrz trzeba było wymienić dach i zrobić elewację. Ekipa programu "Totalne remonty Szelągowskiej" miała dużo pracy podczas wykonywania projektu.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Za pomoc w realizacji niespodzianki dziękujemy klubowi jeździeckiemu PASJA w Helence k. Sochaczewa. Spotkanie z Wiolą odbyło się w restauracji ZŁOTY UL w Sochaczewie. Serdecznie dziękujemy! Dorota Szelągowska z przyjaciółmi Wioli spotkała się w restauracji ZAKĄTEK w Sochaczewie. Dziękujemy za współpracę!

Źródło zdjęcia głównego: TVN