Totalne remonty Szelągowskiej PRZED EMISJĄ W TV: Mieszkanie Kacpra pełne bolesnych wspomnień

Zobacz przed premierą w telewizji fragment 6. odcinka, 5. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Oglądaj w TVN i player.pl.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 5., odcinek 6.

Mieszkanie, które wyremontują Dorota Szelągowska i jej ekipa Kacper odziedziczył po babci. Nieruchomość była w opłakanym stanie. Odłączono prąd. Nie dało się tam mieszkać. Na szczęście na drodze Kacpra stanęła Kinga, która zorganizowała zbiórkę na drobny remont. Udało się im zebrać pieniądze na najbardziej potrzebne i podstawowe zmiany. W uprzątnięciu mieszkania i zburzeniu jednej ze ścian pomogli im strażacy. Pieniędzy jednak było zdecydowanie za mało i dlatego remont utknął w miejscu. Na szczęście na pomoc Kacprowi ruszyła Dorota Szelągowska z ekipą. Projektantka wnętrz ma zamiar stworzyć dom nie tylko dla Kacpra, ale również dla jego dwóch braci i siostry. Na razie nie mają możliwości mieszkać razem. Spotykają się jedynie w weekendy. Kacper marzy, aby wszyscy znowu mogli mieszkać razem pod jednym dachem.

Nowy odcinek programu "Totalne remonty Szelągowskiej" 5 grudnia, o godz. 21.35 w TVN.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Totalne remonty Szelągowskiej 5: Zwiastun 6. odcinka
Totalne remonty Szelągowskiej 5: Zwiastun 6. odcinka Zobacz trailer 6. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN