Totalne remonty Szelągowskiej: Weź udział w konkursie! Wygraj odkurzacz i bon na zakupy

AKTUALIZACJA: Konkurs zakończony. Znamy zwycięzców. Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl.

Konkurs "Spędzaj czas z TVN" - nagrody

Nagrody w konkursie wygrali: Pan Andrzej z Krasnopola i Pan Paweł z Jawora. Gratulujemy! Każda z dwóch nagród składa się z odkurzacza pionowego marki Beko i karty zakupowej do Castoramy o wartości 1000 złotych.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Konkurs "Totalne remonty Szelągowskiej"

Konkurs "Spędzaj czas z TVN"

"Totalne remonty Szelągowskiej" pokazują, jak do ludzi, którzy czynią dobrze wraca dobro. Do programu zgłaszane są osoby, które obdarowywane są przez bliskich remontem domu lub mieszkania przeprowadzanym przez ekipę Doroty. Program niesie pomoc wybranym osobom, ale ludzie pomagają sobie od zawsze i liczy się każdy dobry gest pomocy.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można podzielić się z nami swoją opinią, historią i wygrać atrakcyjne nagrody. Do wygrania są 2 nagrody, którymi są zestawy składające się z odkurzacza pionowego marki Beko i karty zakupowej do Castoramy o wartości 1000 złotych.

Zadanie konkursowe: w 600 znakach, kreatywnie uzasadniając swoją opinię, opisz:

Jakimi działaniami Ty pomogłeś komuś w potrzebie?

Regulamin

Klauzula informacyjna

Spośród wszystkich odpowiedzi konkursowych Jury wyłoni zwycięzców dwóch nagród. Będą to osoby, których odpowiedzi na pytanie konkursowe będą najciekawsze, najbardziej oryginalne i kreatywne w całej edycji konkursu. Każdą z dwóch nagród jest zestaw: odkurzacz pionowy marki Beko i karta zakupowa do Castoramy o wartości 1000 złotych.

Konkurs trwa do 3 grudnia 2022 roku.

Zobacz wideo:

Totalne remonty Szelągowskiej: Dom Magdy po remoncie
Totalne remonty Szelągowskiej: Dom Magdy po remoncie Zobacz fragment 1. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Źródło: TVN