Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Weź udział w konkursie! Wygraj kartę zakupową oraz zestaw garnków i patelni

Aktualności

AKTUALIZACJA: Konkurs zakończony. Znamy imiona zwycięzców. Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl.

Konkurs "Spędzaj czas z TVN" - nagrody

Nagrody w konkursie wygrały Pani Joanna z Chybowa i Pani Patrycja z Łodzi. Gratulujemy! Każda z dwóch nagród składa się z karty zakupowej do Castoramy o wartości 1000 złotych oraz zestawu garnków i patelni Obsidian marki Zwieger.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Konkurs "Spędzaj czas z TVN"

Czy lubisz swoją kuchnię? Czy Twoja kuchnia to ważne, a może najważniejsze miejsce w domu? Nie tylko pasjonaci gotowania uważają kuchnię za serce domu, za najcieplejsze i najlepiej służące rodzinie pomieszczenie, sprzyjające rozmowom i wspólnemu spędzaniu czasu. Gotując lub nie gotując umiemy przyjemnie spędzać czas w kuchni.

Totalne remonty Szelągowskiej - konkurs Źródło: TVN

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można podzielić się z nami swoją opinią i zdobyć atrakcyjne nagrody. Do wygrania są 2 nagrody, którymi są zestawy składające się z karty zakupowej do Castoramy o wartości 1000 złotych oraz zestawu garnków i patelni Obsidian marki Zwieger.

Zadanie konkursowe: w 600 znakach, kreatywnie uzasadniając swoją opinię, opisz:

Sprzęt, meble, a może dodatki? Co sprawia, że w Twojej kuchni panuje wyjątkowa atmosfera?

Regulamin

Klauzula informacyjna

Spośród wszystkich odpowiedzi konkursowych Jury wyłoni zwycięzców dwóch nagród. Będą to osoby, których odpowiedzi na pytanie konkursowe będzie najciekawsza, najbardziej oryginalna i kreatywna w całej edycji konkursu. Każdą z dwóch nagród jest zestaw: karta zakupowa do Castoramy o wartości 1000 złotych oraz zestaw garnków i patelni Obsidian marki Zwieger.

Konkurs trwa do 27 grudnia 2022 roku.

Zobacz wideo:

Totalne remonty Szelągowskiej: Kuchnia w kształcie litery U
Totalne remonty Szelągowskiej: Kuchnia w kształcie litery U Zobacz fragment 5. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości