Totalne remonty Szelągowskiej w TVN z nowym sezonem

Kreatywna, uwielbia zmiany, żadnej pracy się nie boi, sporo czasu spędza na klatce schodowej i ciągle droczy się z pewnym stolarzem. Szelągowska. Dorota Szelągowska. Jakie wyzwania czekają na nią w piątym sezonie programu „Totalne remonty Szelągowskiej”?

„Totalne remonty Szelągowskiej” – sezon 5. W TVN

Większości z nas nawet najmniejszy remont kojarzy się z niezłym zamieszaniem, koniecznością podejmowania setek decyzji, stresem i ciągłą walką z fachowcami. Tymczasem jest ktoś, kto w takich sytuacjach czuje się jak ryba w wodzie.

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska już po raz piąty ruszy w podróż po całej Polsce, żeby pomóc tym najbardziej potrzebującym. Na tapetę weźmie nie tylko mieszkania, ale i domy. Właściwe miejsca do remontu wskażą jej ludzie chcący odwdzięczyć się swoim prywatnym bohaterom za dobro, które od nich dostali.

Dorota Szelągowska na konferencji Warner Bros. Discovery Źródło: mwmedia

„Totalne remonty Szelągowskiej” - bohaterowie

W kolejnym sezonie programu „Totalne remonty Szelągowskiej” producenci postawili na niesamowite i wzruszające historie rodzinne. Nie trzeba przecież organizować spektakularnych akcji społecznych czy zbiórek charytatywnych, żeby być bohaterem dla swoich najbliższych.

Ela z Wałcza musiała przejąć opiekę nad swoim rodzeństwem po śmierci mamy. Swoje plany i marzenia odłożyła na później. Wszystko po to, żeby zapewnić pozostałym bezpieczny dach nad głową. Do programu zgłosiła ją siostra, która właśnie w taki sposób chciała podziękować swojej bohaterce za stworzenie domu pełnego miłości.

Dorota Szelągowska wyremontuje także mieszkanie Agnieszce z Bydgoszczy, która na co dzień pracuje w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym i samotnie wychowuje dwójkę małych dzieci. W Wildze ekipa programu zajmie się domem Marty – mamy Karola i zastępczej opiekunki dwójki dzieci swojej siostry. Bohaterka musiała zrezygnować z pracy i swoich planów, żeby stworzyć dla całej trójki miejsce, w którym będą czuły się kochane. Magda z Młynkowa zawsze „ma serce na dłoni” i choć sama niewiele posiada, zawsze podzieli się z innymi potrzebującymi. Po wizycie Doroty Szelągowskiej zmieni się całe jej życie. I nie chodzi tu tylko o remont!

„Totalne remonty Szelągowskiej” sezon 5. premiera

Na nową edycję programu zapraszamy widzów TVN i Playera w październiku. Dorota Szelągowska i jej ekipa zaskoczą widzów spektakularnymi metamorfozami domów i mieszkań. „Totalne remonty Szelągowskiej” sezon 5., premierowe odcinki w poniedziałki o godz. 21:35 w TVN od 31 października.

Zobacz wideo z najlepszymi metamorfozami z 4. edycji:

Totalne remonty Szelągowskiej 4: Top 5 metamorfoz
Totalne remonty Szelągowskiej 4: Top 5 metamorfoz Zobacz wideo. Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN