Wspólne gotowanie z Joanną Krupą i jej siostrą Martą w ramach 32. Finału WOŚP!

Joanna-Krupa dla WOŚP
Joanna Krupa dla WOŚP- Wspólne gotowanie
Joanna Krupa wraz z siostrą Martą dołączyły do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie, co specjalnego przygotowały dla zwycięzców aukcji!

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Wspólne gotowanie z Joanną Krupą

Niepowtarzalna okazja na spotkanie z Joanną Krupą i jej siostrą Martą przy wspólnym gotowaniu i rozmowie! Bez względu na umiejętności kulinarne, zwycięzca licytacji, wraz ze swoją bliską osobą, będzie miał okazję odkryć tajniki kuchni, spędzić wyjątkowy czas z siostrami, a także ocenić, czy Joanna Krupa potrafi gotować. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w terminie dogodnym dla obu stron, do końca 2024 roku. Dołącz do licytacji i pomóż razem z nimi w wsparciu szczytnego celu!

Licytacja trwa do 29 stycznia!

"Razem z moją siostrą Martą, przekazujemy na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspólne gotowanie. Nie musisz umieć gotować, żeby wziąć udział w licytacji! To może być wspólna nauka gotowania i rozmowy o życiu. Na pewno miło spędzimy razem czas. Pomagajmy razem!"
Joanna Krupa
Joanna Krupa dla WOŚP- Wspólne gotowanie
Joanna Krupa dla WOŚP- Wspólne gotowanie
podziel się:

Pozostałe wiadomości