Nowa edycja Top Model już od 2 września!

Top Model: Nowy sezon o nowej porze
Źródło: TVN
Droga na szczyt zawsze prowadzi pod górę. Wiedzą o tym uczestnicy programu “Top Model”. Największe modowe show w Polsce powraca z nowym sezonem. Tej jesieni widzowie zajrzą za kulisy pokazów mody, sesji zdjęciowych, jednego z najbardziej prestiżowych tygodni mody na świecie. Stawka jest naprawdę wysoka. Kto dotrze na szczyt i zawalczy o wygraną w finale?

“Top Model” - premiera 12. sezonu w TVN

“Top Model” to program rozrywkowy, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Tysiące kandydatów pojawia się na castingach, by wykorzystać szansę na karierę w branży mody. Jurorzy czekają na wyjątkowych kandydatów, którzy podejmą wyzwanie i w drodze na szczyt wykażą się kreatywnością i ambicją. Idealne wymiary, smukła sylwetka. To zdecydowanie za mało, by odnieść sukces. Liczy się pasja, osobowość, pracowitość. Wiedzą o tym doskonale Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Tej jesieni ich zadanie okazało się wyjątkowo trudne. Podczas castingów pojawiło się wielu obiecujących kandydatów do tytułu top model. Komu jurorzy postanowili dać szansę i zapewnić miejsce na bootcampie?

Wybrana grupa uczestników trafi do domu modelek, by rywalizować o przejście do kolejnego etapu programu. Nowy sezon to nowe wyzwania. Każde z nich inspirowane jest profesjonalną pracą w branży modowej. Sesje, pokazy, kampanie, nagrania wideo. Przedstawiciele świata mody i sztuki z Niemiec, Francji czy Hiszpanii wystąpią w roli ekspertów. Pojawią się współprace z najlepszymi polskimi i zagranicznymi magazynami mody. Dwunasty sezon “Top Model” to jeszcze więcej mody w światowym wydaniu. W roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska czy Zuza Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych pojawią się także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena EnglertMaciej Musiał i Ralph Kaminski. Podczas castingów profesjonalnym wsparciem służyć będzie uczestnikom jedna z najpopularniejszych polskich modelek - Sylwia Butor.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model
Top Model
Źródło: Bartosz Krupa

Świat mody to znacznie więcej niż wybiegi znanych projektantów. To umiejętność wykorzystywania mediów społecznościowych, zaangażowanie społeczne, budowanie wizerunku. Sukces w tej branży można definiować w różny sposób. Dzięki “Top Model” uczestnicy mają szansę, by w krótkim czasie sprawdzić się w rozmaitych zadaniach.. Pozowanie na ruchomym wybiegu, castingi u projektantów, sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach, udział w pokazach mody, nagrywanie modowego wideo. Wszystko to znajdzie się w 12. sezonie programu. Dzięki nieocenionemu wsparciu Michała Piróga uczestnicy nawet w trudnych momentach odnajdą w sobie siłę, by dalej wspinać się na szczyt i podążać śladami uczestników poprzednich edycji, którzy po zakończeniu programu w pełni wykorzystali swoją szansę i odnieśli sukces. W wielkim finale na zwycięzcę czeka kontrakt z agencją modelingową, sesja okładkowa w magazynie Glamour oraz 200 tysięcy złotych.

Tej jesieni premierowe odcinki programu będzie można na antenie TVN w każdą sobotę o 20.00.

Top Model s12 TEASER data_emisja od 05
Top Model: Zobacz teaser najnowszego sezonu!
12. sezon "Top Model" od września w TVN i Playerze.
Źródło: WBD
podziel się:

Pozostałe wiadomości