Top Model: Zobacz relację z pokazu kolekcji Mariusza Przybylskiego

Top Model: Relacja z pokazu Mariusza Przybylskiego
Źródło: TVN
Uczestniczki i uczestnicy "Top Model" pojawili się na pokazie Mariusza Przybylskiego. Zobacz relację z prezentacji kolekcji Night Rider.

Uczestnicy "Top Model" w Mariusza Przybylskiego

W środę, 9 listopada w Warszawie Mariusz Przybylski zaprezentował swoją nową kolekcję Night Rider. Projektant zaprosił do współpracy trzy osoby z nowej edycji "Top Model". Martyna Kaczmarek, Weronika Pawelec i Borys Barchan wygrali zadanie w 6. odcinku, dzięki temu wystąpili w pokazie kolekcji Przybylskiego. Pojawili się także Mariusz Jakubowski i Mikołaj Krawiecki z 9. sezonu programu. Gościem specjalnym na wybiegu był raper Żabson.

W naszej relacji wideo Mariusz Przybylski oraz Martyna Kaczmarek, Weronika Pawelec i Borys Barchan skomentowali udział w pokazie. Projektant od wielu lat współpracuje przy tworzeniu "Top Model". Bywa gościem specjalnym, przygotowuje zadania, Jego mini pokazy odbywały się także podczas finałów programu. Zaprasza do udziału w prezentacjach swoich kolekcji uczestniczki i uczestników, z którymi współpracował w reality show TVN. Pokaz Night Rider był wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz wystąpiła w nim modelka plus size - Martyna Kaczmarek.

Martyna ujęła mnie od pierwszego momentu, jak pojawiła się u mnie w pracowni i również teraz tym, co działo się przed pokazem. Ja po raz pierwszy na wybiegu mam modelkę plus size. Bardzo się cieszę, że to ona, ponieważ jest to bardzo profesjonalna, sympatyczna, fajna dziewczyna. Jestem przeszczęśliwy, że tu dzisiaj jest i że to właśnie ona pojawi się jako moja pierwsza modelka plus size na wybiegu i mam nadzieję, że nie ostatni - powiedział Mariusz Przybylski

Projektant zwrócił uwagę także na Weronikę Pawelec, która również wygrała zadanie w "Top Model": Mamy jeszcze przesympatyczną, bardzo skromną, cichą dziewczynę, Weronikę. Bardzo ciekawa osobowość. W sumie to pewnie jej pierwszy taki pokaz. Wierzę, że ona nabierze pazura, temperamentu i przy kolejnych będzie pełna pewności siebie - wyznał.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Mariusz Przybylski - kolekcja Night Rider

Mariusz Przybylski w kolekcji Night Rider na sezon wiosna-lato 2023 zaprezentował kreacje damskie i męskie. Są nowoczesne kroje, formy. Doskonale skrojone i uszyte. Jest rockowa i z pazurem. Uwagę zwracały tkaniny w zwierzęce printy, lamparcie cętki i wężowe wzory. Mocne kolory, jak fuksjowy róż, czerwień oraz beż i klasyczna czerń. Były frędzle, cekiny, lekkie tkaniny i ciężki dżins w różnych odsłonach.

Zobacz zdjęcia:

Żabson w pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego
Żabson w pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego
Źródło: MWMEDIA
Martyna Kaczmarek w pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego
Martyna Kaczmarek w pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego
Źródło: MWMEDIA
Borys Barchan w pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego
Borys Barchan w pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego
Źródło: MWMEDIA
Weronika Pawelec w pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego
Weronika Pawelec w pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego
Źródło: MWMEDIA

Źródło zdjęcia głównego: mat. pras. Mariusz Przybylski / fot. Filip Okopny Fashion Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości