Top Model: Wielkie możliwości i szansa na karierę. Olivier Janiak na castingu do 12. edycji

Top Model: Olivier Janiak na castingu do 12. edycji
Źródło: "Co Za Tydzień", prod. Piotr Janiak Melange co, dla TVN 2023
Jesienią nowa edycja "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Michał Piróg, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali uczestników. Trwają nagrania do kultowego programu TVN. Olivier Janiak pojawił się na jednym z castingów. Zobacz materiał z programu "Co Za Tydzień".

Nowy sezon "Top Model" w TVN

Olivier Janiak spotkał się z prowadzącymi i jurorami "Top Model" podczas castingu do 12. sezonu programu. Michał Piróg, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka opowiedzieli o nowej edycji reality show oraz o tym, jak program zmienił ich życie. Jak zmieniały się trendy? Kolejne pokolenia widzów oglądają "Top Model" w TVN i Playerze. Na castingu pojawili się także uczestnicy 11. edycji m.in.: Aleksandra Helis i Krystian Embradora.

Michał Piróg w rozmowie z Olivierem Janiakiem podkreślił, że bardzo ważna jest otwartość jurorów. Każdy ma szansę zgłosić się i wziąć udział w programie TVN: Wiekowo jesteśmy bardziej otwarci, wzrost już nie gra roli i tez takich ludzi przyjmujemy. 12 lat, jedna czwarta życia na planie to już robi na mnie wrażenie - powiedział prowadzący.

Kasia Sokołowska wyznała, że dużo zawdzięcza roli jurorki w "Top Model". Reżyserka pokazów mody dzięki programowi mogła poszerzyć swoje grono odbiorców, zdobyć cenne doświadczenie, spotkać inspirujących młodych ludzi: Mi osobiście dało to niezwykle dużo, dlatego że do momentu wejścia do programu mówiłam do pewnej grupy ludzi - do modelek, z którymi pracowałam już zawodowo. Media dały mi tą możliwość mówienia szerzej, o branży mody, o tej pracy, o tym zawodzie, o tym, jak to jest skomplikowany biznes. Strasznie dużo czerpię z tych młodych ludzi - skomentowała Kasia.

Marcin Tyszka spędza wakacje na planie "Top Model". Trwają nagrania do 12. edycji programu. Fotograf wyznał, że to już tradycja. Dyskusje pomiędzy jurorami bywają emocjonalne i burzliwe: Ciągle jest gorąco. Myślę, że ważne jest to, że nas to naprawdę kręci. My się naprawdę wkurzamy, obrażamy na siebie, ale mimo wszystko lubimy się i szanujemy.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Michał Piróg, Dawid Woliński
Top Model: Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Michał Piróg, Dawid Woliński
Źródło: TVN

Premiera 12. edycji "Top Model"

Nowy sezon "Top Model" jesienią w TVN i PlayerzeJoanna KrupaKasia SokołowskaMarcin Tyszka i Dawid Woliński i Michał Piróg otrzymali zgłoszenia z castnigu online. Trwają przygotowania do 12. sezonu reality show. Uczestniczki i uczestnicy programu poznają, jak wygląda praca w świecie mody. Będą brali udział w pokazach, sesjach zdjęciowych, komercyjnych kampaniach. 

W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych! Jest to dwa razy większa suma niż w poprzednich edycjach. Uczestniczki i uczestnicy mogą spełnić marzenia o karierze w świecie mody oraz wygrać pieniądze. Nagrodą jest także kontrakt z agencją Selective Management.

Lena Gruczka zdobyła srebrny bilet do 12. sezonu "Top Model". Kasia Sokołowska nominowała Lenę do walki o tę nagrodę. W głosowaniu internautów Lena otrzymała największą liczbę głosów od widzów TVN. Laureatka dostała się na bootcamp. Ma szansę dołączyć do ścisłego grona uczestniczek i uczestników, którzy zamieszkają w domu modeli i modelek.

Lena Gruczka wygrała srebrny bilet w 12. sezonie Top Model >>>

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!