Top Model: Większa kwota nagrody głównej do wygrania!

Top Model: Michał Piróg, Joanna Krupa
Top Model: Michał Piróg, Joanna Krupa
Źródło: TVN
Trwają przygotowania nowego sezonu "Top Model". Do wygrania większa kwota nagrody finansowej. Joanna Krupa, Michał Piróg, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zapraszają na 12. już edycję najpopularniejszego modowego show w Polsce.

"Top Model" - nagroda finansowa

Nowa edycja "Top Model"  jesienią w TVN i PlayerzeJoanna KrupaKasia SokołowskaMarcin Tyszka i Dawid Woliński i Michał Piróg wybiorą uczestniczki i uczestników kultowego programu TVN. 14 maja 2023 r. zakończył się casting internetowy do 12. edycji. Wybrane osoby zaprosimy na spotkania z jurorami "Top Model".

W nowym sezonie "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych! Jest to dwa razy większa suma niż dotychczas. Zwiększyliśmy kwotę do wygrania, stawka wzrosła. Możesz spełnić marzenia o karierze w świecie mody oraz wygrać pieniądze.

Nagrodą jest także kontrakt z agencją Selective Management. Twórcy agencji są odpowiedzialni za sukcesy polskich modelek i modeli na pokazach światowych domów mody jak: Balenciaga, Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Givenchy, Valentino. Współpracują z nią znane polskie modelki m.in.: Kamila Szczawińska, Maja Zimnoch, Maya Sieron. Zdjęcia zwyciężczyni lub zwycięzcy ukażą się w magazynie modowym.

Uczestniczki i uczestnicy "Top Model" w trakcie programu poznają, jak wygląda praca w świecie mody. Wezmą udział w pokazach, sesjach zdjęciowych, komercyjnych kampaniach. Nauczą się jak, rozwijać swoje profile w mediach społecznościowych. Będą współpracować z zaproszonymi gośćmi: projektantami, fotografami, stylistami, modelami oraz influencerami. 

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Zobacz wideo:

Top Model: Najlepsze momenty Joanny Krupy na castingach do 11. sezonu
Joanna Krupa prowadzi "Top Model" i jest przewodniczącą jury. Przypominamy jej najlepsze momenty z castingów do 11. sezonu.
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie