Top Model Talks: Kocham Cię! Uczestniczki podziękowały bliskim

Top Model Talks: Uczestniczki podziękowały bliskim
Źródło: TVN
Ada Hyzopska, Julia Sobczyńska, Natalia Woś i Dominika Wysocka razem ze swoim bliskimi odwiedziły studio "Top Model Talks". Uczestniczki poprzednich edycji programu podziękowały im za miłość i wsparcie. To były wzruszające i szczere wyznania.

"Top Model Talks": Wzruszające podziękowania

W kolejnym materiale z cyklu "Top Model Talks" przedstawiamy podziękowania uczestniczek dla najbliższych. Ada Hyzopska, Julia Sobczyńska, Natalia Woś i Dominika Wysocka w szczerych rozmowach podzieliły się swoją wdzięcznością z ważnymi dla nich osobami. Rola rodziców, rodzeństwa, partnerek i partnerów jest bardzo istotna w życiu. To dzięki nim mogą być szczęśliwe i realizować swoje pasje.

Ada Hyzopska podziękowała swojej siostrze ze łzami w oczach. Ja Ci dziękuję za to, że jesteś i zawsze we mnie wierzysz. Jesteś ze mną od początku do końca. Jesteś dowodem bezwarunkowej miłości. To, co mi dałaś - nikt nigdy w życiu nie sprawił, że miałam w sobie tyle szczęścia - wyznała uczestniczka 11. edycji modowego show.

Julia Sobczyńska rozmawiała ze swoją partnerką Judytą. Jest jest bardzo wdzięczna za miłość i wsparcie. Można zajść daleko, jeżeli faktycznie ma się przy sobie osobę, która dla ciebie wiele znaczy, wiele z tobą przeszła, nieważne jaką decyzję podejmujesz, zawsze cię wspiera - powiedziała finalistka 10. serii "Top Model".

Natalia Woś przytuliła swoją mamę. Chciałabym Ci mamo bardzo podziękować, że tutaj dzisiaj ze mną jesteś. Jestem Ci bardzo, bardzo wdzięczna - stwierdziła wzruszona finalistka 11. sezonu reality show.

Dominika Wysocka pojawiła się w studio wspólnie z narzeczonym. Piotrze chciałabym Ci podziękować za to, że jesteś w moim życiu. Dzięki! Kocham Cię mordo! - powiedziała z uśmiechem zwyciężczyni 10. edycji programu.

Top Model 12: Zwiastun 2. odcinka
Zobacz zapowiedź 2. odcinka, 12. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN

12. sezon "Top Model" w TVN

Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński i Michał Piróg zapraszają na nowy sezon "Top Model". Premierowe odcinki w soboty o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Uczestniczki i uczestnicy nauczą się profesjonalnej pracy w modelingu. Widzowie zobaczą, jak radzili sobie m.in.: na sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w kampaniach reklamowych. W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

W roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska i Zuza Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych pojawią się także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena EnglertMaciej Musiał i Ralph Kaminski.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!