Top Model: Słynne komentarze Marcina Tyszki w 11. sezonie

Top Model: Komentarze Marcina Tyszki w 11. edycji
Źródło: TVN
Marcin Tyszka i jego szalone komentarze. W 11. edycji "Top Model" juror miał swoje słynne sentencje.

Marcin Tyszka w "Top Model" jest jurorem. Fotograf wielokrotnie był też autorem sesji zdjęciowych, które stanowiły zadania dla uczestniczek i uczestników programu. Na castingach do reality show oraz podczas paneli jurorskich Marcin dał się poznać jako autor barwnych i dosadnych komentarzy. Zobacz nasz podsumowanie w materiale wideo. Oto niektóre z nich:

"To jest zdjęcie o pięknej tkaninie i bardzo nudnej dziewczynie" - powiedział do Oli Helis, kiedy oceniał jej zdjęcie z nagiej sesji.

"Od dziś będę mówił na Ciebie: Krystian Kamienna Twarz, tak długo, jak tego nie zmienisz" - tak nazwał Krystiana Embradorę i jego zdjęcie z sesji na księżycu.

"Ja jestem troszkę zagubiony, bo nie wiem czy tu chodzi o antycznego kulomiota, czy reklamę dezodorantu" - skomentował zdjęcie Borysa Barchana.

"Nie, nie, bo to jakbyście się spodziewali dziecka już. Nie trzymaj ją za brzuch" - takie wskazówki otrzymali na sesji Michalina Wojciechowska i Maciej Skiba.

"Top Model 11" w TVN

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zdecydowali, że do domu modelek i modeli w 11. edycji "Top Model": dostali się: Borys Barchan, Krystian Embradora, Filip Ferner, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Adrian Nkwamu, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Marcelina Zetler i Aleksandra Helis, która zdobyła złoty bilet.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model 11: Uczestnicy po metamorfozach
Top Model: Aleksandra Helis
Top Model: Aleksandra Helis
Top Model: Adriana Hyzopska
Top Model: Adriana Hyzopska
+25
Zobacz galerię

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Spotkanie gwiazd TVN 2024: Kto pojawił się na imprezie? Zobaczcie galerię zdjęć!

Spotkanie gwiazd TVN 2024: Kto pojawił się na imprezie? Zobaczcie galerię zdjęć!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!