Poznaj uczestników 12. edycji Top Model!

Top Model: Uczestnicy 12. sezonu
Top Model: Uczestnicy 12. sezonuTVN
wideo 2/16

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka podjęli najważniejszą decyzję na bootcampie. Jurorzy razem z Seliną Popp wybrali uczestniczki i uczestników 12. sezonu "Top Model".

"Top Model" - uczestnicy 12. edycji

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Selina Popp wybrali uczestniczki i uczestników, którzy zamieszkali w domu "Top Model". O wygraną w 12. edycji programu rywalizuje 15 osób: Wiktoria Burejza, Wiktoria Darda, Mateusz Dziedzic, Sofia Konecka Menescal, Filip Krogulski, Tadeusz Mikołajczak, Noemi Penczyło, Wiktoria Różańska, Zoja Sintichine, Oliwier Sobczyk, Marta Szatańska, Dominik Szymański, Aleksander Szynakriow, Natalia Węgrzynowska, Amelia Wnęk oraz Tadeusz Mikołajczak, który otrzymał złoty bilet.

Uczestniczki i uczestnicy nauczą się profesjonalnej pracy w modelingu. Widzowie zobaczą, jak radzili sobie m.in.: na sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w kampaniach reklamowych. W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości