Top Model: Pokaz mody, sesja na wysokości i pierwsza eliminacja. Podsumowanie 4. odcinka

Top Model: Sukcesy i porażki na pierwszym pokazie
Top Model: Sukcesy i porażki na pierwszym pokazieTVN
wideo 2/12

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński oraz goście specjalni towarzyszyli uczestniczkom i uczestnikom "Top Model" podczas ważnych zadań. Pierwsza osoba odpadła. Zobacz najlepsze fragmenty programu.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 4.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński przygotowali kilka zadań dla uczestniczek i uczestników 12. serii "Top Model". Na pokazie mody zaprezentowali kreacje Mariusza Przybylskiego. Projektant, Julia Wieniawa i Daniela Peštová byli gośćmi specjalnymi. Uczestnicy w wirującym pokoju nagrywali filmy modowe. Pozowali podczas sesji zdjęciowej pozowali na wysokości 35 metrów. Rywalizacja w 12. edycji "Top Model" rozkręciła się na dobre.

Pierwszym zadaniem w czwartym odcinku "Top Model" był pokaz mody Mariusza Przybylskiego. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Mariusz Przybylski i Julia Wieniawa obserwowali, jak uczestniczki i uczestnicy poradzili sobie na wybiegu. Pokaz otworzył Dominik Szymański. Prezentacja kreacji z kolekcji projektanta odbyła się na dziedzińcu jednego z najpiękniejszych hoteli w Warszawie. Na wybiegu trzeba było jak najlepiej poruszać się i pokazać stroje. Światowej sławy stylista Jon Reyman przygotował fryzury uczestników. Wszyscy starali się jak najlepiej wykonać zadanie. W drugiej prezentacji nie wszyscy uczestnicy wyszli w dobrej kolejności. Chodzenie w butach na obcasach sprawiło trudności niektórym uczestniczkom.

Jurorzy zdecydowali, że Amelia Wnęk wygrała udział w kampanii wizerunkowej marki Dyson w Polsce. Mariusz Przybylski zaprosił do udziału w pokazie cztery osoby. Jesienią nową kolekcję projektanta zaprezentują: Amelia Wnęk, Dominik Szymański, Aleks Szynkariow, Filip Krogulski.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Aleks dyskutował z Michałem Pirógiem
Top Model: Aleks dyskutował z Michałem Pirógiem Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

Michał Piróg nadzorował przebieg trudnego zadania. Modeling to nie tylko sesje zdjęciowe i pokazy mody. Uczestnicy musieli również odnaleźć się w zadaniu aktorskim. Planem zdjęciowym był wirujący pokój. Podzieleni na grupy nagrywali w niecodziennej scenografii profesjonalne filmy modowe. Mieli przy tym jak najlepiej zaprezentować swoje stylizacje. Było to duże wyzwanie, aby opanować sztukę poruszania się podczas obracania się pokoju. Zadanie wygrała grupa w składzie: Wiktoria Burejza, Sofia Konecka-Menescal, Tadeusz Mikołajczak, Dominik Szymański.

Top Model: Róża i Dominik w reklamie środka na potencję
Top Model: Róża i Dominik w reklamie środka na potencję Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

Joanna Krupa oraz czeska supermodelka Daniela Peštová towarzyszyły uczestniczkom i uczestnikom "Top Model" na planie pierwszej sesji zdjęciowej. Pozowali w parach na wysokości 35 metrów. Tadeusz Mikołajczak jako zdobywca złotego biletu miał sesję solo. Zadanie polegało na stworzeniu wrażenia lotu w powietrzu i unoszeniu się tle panoramy Warszawy jak superbohaterowie. Było to duże wyzwanie. Niektórzy byli zachwyceni tym zadaniem. Część osób miała lęk wysokości. Najważniejsze było bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do pracy w modelingu. Mentorki wspierały uczestniczki i uczestników podczas sesji. Dawały im cenne wskazówki, pomagały skoncentrować się na zadaniu. Autorem zdjęć jest fotograf Paweł Fabjański.

Top Model: Zoja Sintichine odpadła z programu
Top Model: Zoja Sintichine odpadła z programu Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Daniela Peštová, Marcin Tyszka, Dawid Woliński na panelu jurorskim oceniali fotografie z sesji w powietrzu. Zdecydowali, że najlepsze zdjęcie mieli Natalia Węgrzynowska i Aleks Szynkariow. Z "Top Model" jako pierwsza w 12. sezonie odpadła Zoja Sintichine. Michał Piróg nie przywrócił jej do programu.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości