Top Model: Michał Piróg i Klaudia Nieścior o zmianach i castingu do nowej edycji

Top Model: Michał Piróg i Klaudia Nieścior o programie i castingu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Michał Piróg i Klaudia Nieścior byli gośćmi w programie "Dzień Dobry TVN". Zachęcali do udziału w castingu do nowego sezonu "Top Model". Zgłoś się!

Nowa edycja "Top Model" jesienią w TVN i Playerze. Trwa casting internetowy. Joanna KrupaMichał Piróg, Kasia SokołowskaMarcin Tyszka i Dawid Woliński czekają na zgłoszenia uczestniczek i uczestników. Możesz spełnić swoje marzenia i zdobyć cenne nagrody. Michał Piróg współprowadzi program razem z Joanną Krupą od pierwszego sezonu. W "Dzień Dobry TVN" opowiedział m.in. o zmianach, wyższej kwocie nagrody głównej i możliwościach, jakie daje udział w kultowym reality show.

Program "Top Model" jest o modzie, o świecie model, ale tez o człowieku. Bardzo często w tym programie wygrywają bądź bardzo wysoko dochodzą ludzie, którzy w jakiś sposób ujmują widza. Human story jest bardzo ważne. Wielokrotnie osoby, które przez profesjonalne jury nie zostałyby wybrane na zwycięzcę, zwyciężają i radzą sobie w tym świecie. To jest piękne - powiedział Michał Piróg.

Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję "Top Model", opowiedziała, jak udział w programie TVN wpłynął na jej życie. Zmieniła swoje podejście do życia, sposób myślenia. Dzięki temu otworzyła się na realizację marzeń i zmiany. Rozwija się jako modelka i influencerka. Ma też marzenia związane z aktorstwem i śpiewaniem.

To nie jest górnolotne, bo program totalnie zmienił moje życie. To były marzenia, które myślałam, że kiedyś się spełnią, ale nie do końca w nie wierzyłam. Teraz te marzenia stały się celem, więc diametralnie moje życie się zmieniło. Wierzę, że da się, że ja sama mogę coś zrobić. Nie potrzebuję nikogo innego, kto będzie podcinał mi skrzydła. Idę sama przez życie, mam w pobliżu siebie naprawdę wspaniałych ludzi. Uwierzyłam w siebie totalnie, cieszę się - wyznała Klaudia.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Zgłoś się do 12. edycji
Trwa casting do "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg czekają na Ciebie.
Źródło: TVN

"Top Model" - casting, 12. sezon

Marzysz o karierze w modelingu i współpracy z projektantami i markami światowymi? Zgłoś się do "Top Model". Trwa casting internetowy. Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński i Michał Piróg czekają! Rozpoczęliśmy przygotowania do 12. edycji reality show. Jesienią w TVN premiera nowej serii programu.

W nowym sezonie "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych! Jest to dwa razy większa suma niż dotychczas. Zwiększyliśmy kwotę do wygrania, stawka wzrosła. Możesz spełnić marzenia o karierze w świecie mody oraz wygrać pieniądze. Nagrodą jest także kontrakt z agencją Selective Management. Zdjęcia zwyciężczyni lub zwycięzcy ukażą się w magazynie modowym.

Czekamy na zgłoszenia kobiet i mężczyzn w wieku od 18 lat. Formularz dla osób pełnoletnich >>>

Osoby, które ukończyły 16 lat mogą zgłosić się, tylko pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego. Formularz dla osób niepełnoletnich >>>

Na zgłoszenia od kandydatek i kandydatów czekamy do 14 maja 2022 roku.

Wybrane osoby zaprosimy na casting z jurorami "Top Model".

Klaudia Nieścior zwyciężyła w 11. sezonie "Top Model". Zobacz fragment finałowego odcinka:

Top Model: Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję
Zobacz fragment finałowego odcinka 11. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!