Metamorfozy uczestników 12. sezonu Top Model. Zobacz zdjęcia i wideo z sesji!

Top Model 12: Sesja zdjęciowa po metamorfozach fryzur
Źródło: TVN
Efekty metamorfoz zaskoczyły uczestniczki i uczestników 12. edycji "Top Model". Nowe fryzury wywołały wielkie emocje. Zobacz, jak wyglądali przed i po zmianach. Obejrzyj wideo i making off z sesji zdjęciowej.

"Top Model" - sezon 12., metamorfozy

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i specjaliści od fryzur zadbali o nowy wizerunek uczestników "Top Model". Metamorfozy to emocjonujący etap w programie. Nowe fryzury przygotował Marek Sierzputowski i jego zespół. Najważniejsze i najtrudniejsze jednocześnie było zaufanie ekspertom. Finalne efekty zmian były zaskakujące dla uczestników. Następnym etapem po metamorfozach była sesja zdjęciowa. Nowością w tym sezonie były wirtualne stylizacje w technologii AR. Janek Kryszczak i Marcin Kosakowski przygotowali stroje, które nakładali na fotografie. Zdjęcia wykonał Maciej Skwara.

Po metamorfozach uczestniczki i uczestnicy zaprezentowali się w nowych fryzurach i specjalnie zaprojektowanych wirtualnych strojach. Obejrzyj wideo zza kulis sesji i zdjęcia. W specjalnym klipie prezentujemy, jak mieszkańcy domu "Top Model" wyglądali przed i po zmianach.

Uczestnicy Top Model 12 przed i po metamorfozach
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

W 12. edycji metamorfozy były dopiero w 5. odcinku. Uczestnicy i uczestniczki 12. edycji, którzy mieli metamorfozy fryzur to: "Top Model" to: Wiktoria Burejza, Wiktoria Darda, Mateusz Dziedzic, Sofia Konecka Menescal, Filip Krogulski, Tadeusz Mikołajczak, Noemi Penczyło, Wiktoria Różańska, Oliwier Sobczyk, Marta Szatańska, Dominik Szymański, Aleksander Szynakriow, Natalia Węgrzynowska, Amelia Wnęk.

Top Model: Uczestnicy po metamorfozach fryzur
Top Model: Wiktoria Burejza
Top Model: Wiktoria Burejza
Top Model: Wiktoria Darda
Top Model: Wiktoria Darda
+25
Zobacz galerię

Zobacz też zdjęcia przed metamorfozami:

Uczestnicy 12. sezonu Top Model
Top Model: Wiktoria Burejza
Top Model: Wiktoria Darda
Top Model: Mateusz Dziedzic
Top Model: Sofia Konecka Menescal
+12
Zobacz galerię

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości