Top Model: Mariusz Przybylski o swoich faworytach w programie

Top Model: Mariusz Przybylski o swoich faworytach w programie
Źródło: TVN
Mariusz Przybylski współpracował z uczestnikami "Top Model" podczas pokazu w 12. edycji. Projektant wskazał, które osoby mają największy potencjał do pracy w modelingu. Dowiedz się, kogo wybrał!

Mariusz Przybylski o uczestnikach "Top Model"

Pokaz mody z kolekcji Mariusza Przybylskiego był pierwszym profesjonalnym zadaniem w czwartym odcinku "Top Model". Projektant, Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Julia Wieniawa obserwowali, jak uczestniczki i uczestnicy poradzili sobie na wybiegu. Pokaz otworzył Dominik Szymański. Wszyscy starali się jak najlepiej wykonać zadanie. W nagrodę Mariusz Przybylski zaprosił do udziału w pokazie cztery osoby. Jesienią nową kolekcję projektanta zaprezentują: Amelia Wnęk, Dominik Szymański, Aleks Szynkariow, Filip Krogulski.

Mariusz Przybylski w rozmowie z tvn.pl wskazał swoich faworytów spośród uczestników 12. sezonu "Top Model". Projektant wyjaśnił, kto i dlaczego jest już gotowy do pracy w modelingu. Świadczy to także o wysokim poziomie programu. Jurorzy zaprosili do udziału w ścisłym gronie tylko 15 osób z tysięcy zgłoszeń. To duże wyróżnienie dla nich.

Jest naprawdę fajna modowa ekipa w tej edycji. Miałem dosyć dużą trudność z tym, aby wybrać tę pierwszą twarz. Ona rzeczywiście w pokazie jest najważniejsza, nadaje taki charakter całości. Mamy silną grupę, kilku superfajnych chłopaków i naprawdę kilka superdziewczyn, które już są prawie gotowe. Miom faworytem wśród panów jest Dominik, który otwierał pokaz. Myślę, że on właściwie jest gotowy, ma wszystkie predyspozycje fizyczne, które powinien mieć model - odpowiedni wzrost, proporcje, jest szczupły. Jest pełna gotowość, bardzo fajna buzia. Wśród dziewczyn jest to Amelia. Bardzo świadoma swojego ciała, widzę jak się rusza, świetnie chodzi. Ma bardzo dobre warunki fizyczne, czyli – świetna sylwetka, proporcje, bardzo fajna buzia. Taki kameleon, którego można w różny sposób pod modę lepić. To jest moja dwójka faworytów – wyznał Mariusz Przybylski.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Uczestnicy wyszli w złej kolejności na pokazie
Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!