Top Model: Klaudia Nieścior o życiu, hejcie i muzyce. "Anja Rubik miała rację"

Top Model: Klaudia Nieścior o życiu, hejcie i muzyce
Źródło: TVN
Klaudia Nieścior pojawiła się na planie 12. edycji "Top Model". Zwyciężczyni show TVN wyznała, że program zmienił jej życie. Realizuje swoje marzenia. Jak reaguje na hejt? Czy zrobi karierę jako wokalistka?

Klaudia Nieścior zgadza się z Anją Rubik?

Klaudia Nieścior wygrała w finale 11. sezonu "Top Model". Dzięki zwycięstwu w reality show TVN zmieniło się jej życie. Spełnia marzenia. Jest influencerką, modelką, chce zostać piosenkarką. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Realizuje swoje plany. Podkreśla ogromny i pozytywny wpływ programu na jej dotychczasowe życie.

Zwyciężczyni 11. edycji "Top Model" odniosła się do słów, które Anja Rubik powiedziała do niej podczas finału programu: Muszę być brutalnie szczera. Widzę cię jako influencerkę, aktorkę, osobę, która pracuje w telewizji, jednak nie widzę cię w świecie mody. Klaudia wyznała, że zgadza się z wypowiedzią sławnej modelki na swój temat. Nie przejmuje się hejtem i negatywnymi komentarzami, które czyta na swój temat.

"Top Model" otworzył mi furtkę w wielu kierunkach. realizuję się w tych zadaniach, w których chcę. Spełniam się głównie jako influencerka. Ludzie różnie do tego podchodzą, mam komentarze. Mój ulubiony hejt to jest: "Anja Rubik miała rację". To nie jest dla mnie nic obraźliwego, bo zgadzam się z Anją Rubik. realizuję się też w modelingu - powiedziała Klaudia.

Klaudia Nieścior marzy także o karierze wokalistki. Nagrała już piosenkę. Wkrótce podpisze kontrakt z wytwórnią muzyczną. Ustalają szczegóły współpracy. Chcę bardzo skupić się na tekście i na tym, co przekazuję swoim śpiewem - wyznała.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Klaudia Nieścior w "Top Model"

Klaudia Nieścior wygrała w finale 11. sezonu "Top Model". Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska docenili jej metamorfozę i rozwój w programie. Uczestniczka programu zyskała ogromną sympatię widzów. Zdobyła najwięcej ich głosów i dzięki punktom jurorów wygrała. Zdjęcie Klaudii ukazało się na okładce magazynu "Glamour". Otrzymała cenne nagrody: 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją D’Vision. W finale 11. edycji "Top Model" o zwycięstwo rywalizowały także: Michalina Wojciechowska i Natalia Woś.

Zobacz fragmenty programu "Top Model":

Top Model: Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję
Zobacz fragment finałowego odcinka 11. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN
Top Model: Klaudia Nieścior zdobyła nagrodę od Internautów
Zobacz fragment finałowego odcinka 11. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN
Top Model: Klaudia otworzyła pokaz Helon Melon
Zobacz fragment 13. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN
Top Model: Klaudia wyznała, że lubi proste życie
Zobacz fragment 12. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!