Top Model Extra w Playerze: Kłótnie jurorów. Kto się najbardziej złości?

Top Model Extra w Playerze: Kłótnie jurorów
Zobacz fragment specjalnego odcinka 11. edycji Top Model. Możesz obejrzeć tylko w Playerze.

"Top Model Extra" w Playerze

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po castingach do 11. serii zaprosili na bootcamp najlepsze osoby, które rywalizowały o udział w finałowym pokazie mody. Zobacz fragment 15. odcinka "Top Model", który jest dostępny tylko w player.pl.

Marcin Tyszka wyznał: "Narady zawsze są bardzo gorące, bo każdy ma swoich faworytów".

"Próbujemy pracować jako team. Jak mam już kogoś, kogo naprawdę chcę i oni nie chcą, to muszę się wykłócić" - powiedziała Joanna Krupa.

Jurorzy zdecydowali, że do domu modelek i modeli w 11. edycji "Top Model": dostali się: Borys Barchan, Krystian Embradora, Filip Ferner, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Adrian Nkwamu, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Marcelina Zetler i Aleksandra Helis, która zdobyła złoty bilet.

Finał 11. edycji "Top Model" to nie koniec programu. Specjalnie dla widzów Playera przygotowaliśmy dodatkowy odcinek. Nieemitowane dotąd wywiady i kulisy powstawania modowej produkcji to niespodzianka dla fanów reality show.

Oglądaj "Top Model Extra" w Playerze >>>

Top Model Extra: Oglądaj odcinek w Playerze
Źródło: Player / TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!