Top Model Extra: Oglądaj odcinek specjalny w Playerze

Tylko w Playerze możesz obejrzeć specjalny odcinek 11. edycji Top Model.

"Top Model Extra" w Playerze

Finał 11. edycji "Top Model" to nie koniec programu. Specjalnie dla widzów Playera przygotowaliśmy dodatkowy odcinek. Nieemitowane dotąd wywiady i kulisy powstawania modowej produkcji to niespodzianka dla fanów reality show.

Premiera "Top Model Extra" w Playerze 14 grudnia o godz. 21:35. Oglądaj >>>

"Top Model 11" - kto wygrał ?

Klaudia Nieścior wygrała jedenastą sezon "Top Model". Jej zdjęcie ukaże się na okładce magazynu "Glamour". Zdobyła 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją D’Vision. Finałowy odcinek 11. serii prowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg. W finale reality show TVN o zwycięstwo rywalizowały także: Michalina Wojciechowska i Natalia Woś. Jurorzy: Joanna Krupa, Kasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński oraz Anja Rubik oceniali zdjęcia z sesji i filmy reklamowe z finalistkami.

Top Model 11 - finał

Top Model: Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję
Top Model: Klaudia Nieścior wygrała 11. edycjęTVN
wideo 2/18

"Top Model 11" - uczestniczki i uczestnicy

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po castingach do 11. serii zaprosili na bootcamp najlepsze osoby, które rywalizowały o udział w finałowym pokazie mody. Jurorzy zdecydowali, że do domu modelek i modeli w 11. edycji "Top Model": dostali się: Borys Barchan, Krystian Embradora, Filip Ferner, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Adrian Nkwamu, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Marcelina Zetler i Aleksandra Helis, która zdobyła złoty bilet.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości