Top Model: Blanka na castingu z dmuchanym jednorożcem. Pamiętacie?

Top Model: Torpeda Blanka na sesji z jednorożcem
Blanka realizuje swoje marzenie o karierze piosenkarki. Reprezentowała Polskę na Eurowizji. W przeszłości chciała zostać modelką. Zgłosiła się na casting do "Top Model". Przypominamy jej gorącą sesję z jednorożcem!

Blanka Stajkow w "Top Model"

Blanka Stajkow zgłosiła się do "Top Model".  Pojawiła się na castingu do 10. edycji programu w 2021 roku. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli pod wrażeniem jej urody i temperamentu. Joanna nazwała ją torpedą, doceniła jej energię i pewność siebie. Marcin Tyszka zrobił jej sesję ze specjalnym rekwizytem. Blanka pozowała do zdjęć z dmuchanym jednorożcem. Jurorzy zaprosili ją na bootcamp.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Blanka Stajkow
Top Model: Blanka Stajkow
Źródło: TVN

Blanka Stajkow – Eurowizja 2023

Blanka to wokalistka, która z utworem "Solo" reprezentowała Polskę w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. Piosenka zebrała mieszane recenzje, ale zdobyła popularność. Melodia wpada w ucho, a tekst zaczynający się od zdania "Bejba its kajna krejza" jest ostatnio dobrze znany. Utwór zyskał nawet drugi tytuł - "Bejba", który nieformalnie nadali mu internauci. Wokalistka finalnie zajęła 19. miejsce podczas odbywającego się w Liverpoolu słynnego konkursu Eurowizji. Jej występ był i jest nadal gorąco komentowany w mediach.

Blanka Stajkow – kto to?

Blanka Stajkow urodziła się 23 maja 1999 roku w Szczecinie. Jej mama jest Polką, a tata Bułgarem. Mieszkała także w Bułgarii oraz w USA. Od dziecka marzyła o karierze muzycznej. Teledysk do utworu "Solo" za sprawą Eurowizji na YouTube obejrzało już ponad 25 mln użytkowników. Piosenkarka ma w swoim repertuarze także singiel "Better". Podpidsała kontrakt z wytwórnią muzyczną z Warner Music Poland.

Top Model: Blanka Stajkow
Top Model: Blanka Stajkow
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości