Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Julia Wieniawa, goście specjalni i pierwsze zadania. Zobacz fragmenty 4. odcinka

Top Model 12: Zwiastun 4. odcinka

Joanna Krupa i jurorzy sprawdzili, jak uczestnicy poradzili sobie z nowymi zadaniami. Julia Wieniawa oraz goście specjalni wpierali ich podczas realizacji programu. Zobacz sneak peeki z 4. odcinka, 12. sezonu "Top Model" przed premierą. Oglądaj program w sobotę, 23 września o godz. 20:00 w TVN i player.pl.

Top Model" - sezon 12., odcinek 4. - sneak peek

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński przygotowali kilka zadań dla uczestniczek i uczestników 12. serii "Top Model". Modeling to nie tylko sesje zdjęciowe i pokazy mody. Uczestnicy muszą również odnaleźć się w zadaniach aktorskich. Tym razem planem zdjęciowym był obrotowy pokój, a do wykonania profesjonalny film modowy. Następnie pokaz kreacji Mariusza Przybylskiego. Gość specjalny to Julia Wieniawa. Kolejne zadanie to sesja zdjęciowa. Uczestnicy pozowali w parach na wysokości 35 metrów. Na sesji w roli mentorek były obecne Joanna Krupa oraz Daniela Peštová.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Premiera 4. odcinka "Top Model 12" w sobotę, 23 września o godz. 20:00 w TVN i player.pl.

Top Model: Jak Julia Wieniawa radzi sobie z hejtem?
Top Model: Jak Julia Wieniawa radzi sobie z hejtem? Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model" przed premierą. Źródło: TVN

Julia Wieniawa spotkała się z uczestniczkami i uczestnikami "Top Model". Aktorka i wokalistka jako gość specjalny wspierała ich podczas realizacji zadań w czwartym odcinku programu. Przed pokazem mody rozmawiała z nimi i dzieliła się swoim doświadczeniem. Natalia i Zoja poprosiły Julię, aby powiedziała, jak radzi sobie z nieprzychylnymi komentarzami i opiniami? Odpowiedź gwiazdy na to pytanie była następująca: Słyszałam tyle razy, że nie umiesz śpiewać. Po co ona występuje na festiwalu? Miałam takie myśli, że może odwołam koncert. Nie. Wtedy trzeba powiedzieć - nie dam im tej satysfakcji i udowodnię, że się mylą - wyznała Julia Wieniawa.

Top Model: Rywalizacja Dominika i Aleksa o otwarcie pokazu
Top Model: Rywalizacja Dominika i Aleksa o otwarcie pokazu Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model" przed premierą. Źródło: TVN

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński przygotowali kilka zadań dla uczestniczek i uczestników 12. serii "Top Model". Jednym z nich był pokaz mody w samym centrum Warszawy. Mariusz Przybylski chciał, aby pokaz otworzył jeden z mężczyzn. Dominik i Aleks starali się jak najlepiej zaprezentować i przekonać projektanta. Którego z nich wybrał? Gościem specjalnym w tym zadaniu była Julia Wieniawa.

Top Model: Noemi miała trudności z chodzeniem na pokazie
Top Model: Noemi miała trudności z chodzeniem na pokazie Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model" przed premierą. Źródło: TVN

W czwartym odcinku uczestniczki i uczestnicy "Top Model" zaprezentowali kreacje z kolekcji Mariusza Przybylskiego. Pokaz odbył się na dziedzińcu jednego z najpiękniejszych hoteli w Warszawie. Na wybiegu trzeba było jak najlepiej poruszać się i pokazać stroje. Noemi miała trudności z chodzeniem w butach na bardzo wysokich obcasach. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Mariusz Przybylski i Julia Wieniawa oceniali, jak uczestnicy "Top Model" poradzili sobie z tym zadaniem.

Top Model: Zawroty głowy w obrotowym pokoju
Top Model: Zawroty głowy w obrotowym pokoju Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model" przed premierą. Źródło: TVN

Michał Piróg nadzorował przebieg trudnego zadania w czwartym odcinku "Top Model". Modeling to nie tylko sesje zdjęciowe i pokazy mody. Uczestnicy musieli również odnaleźć się w zadaniu aktorskim. Tym razem planem zdjęciowym był obrotowy pokój. Podzieleni na grupy nagrywali w niecodziennej aranżacji profesjonalny film modowy. Było to duże wyzwanie, aby opanować sztukę poruszania się podczas obracania się pokoju.

Top Model: Sesja na dużej wysokości
Top Model: Sesja na dużej wysokości Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model" przed premierą. Źródło: TVN

Joanna Krupa oraz Daniela Peštová towarzyszyły uczestniczkom i uczestnikom "Top Model" na planie sesji zdjęciowej. Pozowali w parach na wysokości 35 metrów. Było to duże wyzwanie. Niektórzy byli zachwyceni tym zadaniem. Część osób miała lęk wysokości. Najważniejsze było bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do pracy w modelingu.

Czołówka "Top Model" - sezon 12.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg spotkali się z uczestnikami "Top Model" na planie czołówki programu. Prowadzący, jurorzy i szczęśliwa piętnastka mieszkańców domu modelek i modeli wystąpili w klipie otwierającym odcinki dwunastego sezonu reality show. Nagranie zrealizowano we wnętrzach pałacu. Każdy miał specjalnie dobraną stylizację. Gwiazdy oraz uczestnicy "Top Model" wyglądali spektakularnie. Przygotowaniem ich wizerunku na potrzeby czołówki zajęli się styliści, fryzjerzy i wizażyści. Największą metamorfozę przeszedł Michał Piróg. Wystąpił w różowej kreacji, białej peruce, brodę miał ozdobioną brokatem.

O wygraną w 12. edycji "Top Model" rywalizuje 15 osób: Wiktoria Burejza, Wiktoria Darda, Mateusz Dziedzic, Sofia Konecka Menescal, Filip Krogulski, Tadeusz Mikołajczak, Noemi Penczyło, Wiktoria Różańska, Zoja Sintichine, Oliwier Sobczyk, Marta Szatańska, Dominik Szymański, Aleksander Szynakriow, Natalia Węgrzynowska, Amelia Wnęk oraz Tadeusz Mikołajczak, który otrzymał złoty bilet.

Top Model: Czołówka 12. sezonu programu
Top Model: Czołówka 12. sezonu programu Zobacz wideo. Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości