Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Emocjonujące spotkania z jurorami. Zobacz fragmenty 2. odcinka

Top Model 12: Zwiastun 2. odcinka
Źródło: TVN
Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg spotkali się na castingach z uczestnikami. Zobacz sneak peeki z 2. odcinka, 12. sezonu "Top Model" przed premierą. Oglądaj program w sobotę, 9 września o godz. 20:00 w TVN i player.pl.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 2. - sneak peek

Tadeusz miał mocne wejście na casting do "Top Model". Pojawił się razem ze swoją dziewczyną, Zosią. Michał Piróg i partnerka obserwowali jego prezentację przed jurorami zza kulis. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zwrócili uwagę na oryginalną urodę Tadeusza, skromność i osobowość. Marcin stwierdził, że mężczyzna wygląda jak Skrzetuski. Kasia sprawiała wrażenie zawstydzonej.

Top Model: Tadeusz zawstydził Kasię Sokołowską
Zobacz fragment 2. odcinka "Top Model" przed premierą.
Źródło: TVN

Sylwia Butor wpierała uczestniczki i uczestników castingów do "Top Model". Jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek. Podczas nagrań w studio za kulisami towarzyszyła chętnym do walki o udział w programie. Rozmawiała z nimi, dawała wskazówki, jak zaprezentować się przed jurorami. Z jednym z uczestników pozowała na spontanicznej sesji zdjęciowej.

Premiera 2. odcinka "Top Model 12" w sobotę, 9 września o godz. 20:00 w TVN i player.pl.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Sylwia Butor pozowała z uczestnikiem castingu
Zobacz fragment 2. odcinka "Top Model" przed premierą.
Źródło: TVN

Julia Urbańska ma 21 lat. Mieszka w Szczecinie. Na castingu dostała trudne zadanie. Marcin Tyszka poprosił ją, aby przeszła po wybiegu w butach na platformach, z bardzo wysokimi obcasami. Okazało się, że wcześniej nikomu nie udało się profesjonalnie przejść w tych "szklankach". Julia podjęła wyzwanie, aby przekonać do siebie jurorów. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli pod wrażeniem. Czy udało się jej dostać do kolejnego etapu? Dowiesz się w nowym odcinku.

Top Model: Julia dostała zadanie od Marcina Tyszki
Zobacz fragment 2. odcinka "Top Model" przed premierą.
Źródło: TVN

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli zaskoczeni, kiedy na castingu pojawiła się Aneta. Zachwyciła jury swoją energią! Ma 49 lat, mieszka w Lublińcu, gdzie prowadzi swój butik. Zgłosiła się do "Top Model", ponieważ uwierzyła w siebie. Stwierdziła, że wcześniej była szarą myszką. Za kulisami przed spotkaniem z jurorami Anecie towarzyszyli Klaudia Nieścior i Krystian Embradora.

Top Model: Aneta nie chce już być szarą myszką
Zobacz fragment 2. odcinka "Top Model" przed premierą.
Źródło: TVN

12. sezon "Top Model" w TVN

Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński i Michał Piróg zapraszają na nowy sezon "Top Model". Premierowe odcinki w soboty o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Uczestniczki i uczestnicy nauczą się profesjonalnej pracy w modelingu. Widzowie zobaczą, jak radzili sobie m.in.: na sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w kampaniach reklamowych. W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

W roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska i Zuza Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych pojawią się także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena EnglertMaciej Musiał i Ralph Kaminski.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!