Top Model: Zawodowy test. Najlepsze momenty 6. odcinka

Uczestnicy "Top Model" podjęli wyzwania. Głównym zadaniem była artystyczna sesja nago. Oto skrót z 6. odcinka, zobacz najlepsze momenty. Oglądaj program w TVN i player.pl.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 6.

Pozowanie nago wymagało od uczestników "Top Model" profesjonalizmu i skupienia. O odpowiednią atmosferę na planie zdjęciowym zadbały: Joanna Krupa, Zuza Kołodziejczyk oraz koordynatorka intymności Marta Łachacz. W sesji panelowej wystąpili: Filip Krogulski, Tadeusz Mikołajczak, Sofia Konecka-Menescal, Wiktoria Różańska, Dominik Szymański, Wiktoria Darda, Aleks Szynkariow, Mateusz Dziedzic, Natalia Węgrzynowska, Wiktoria Burejza, Amelia Wnęk i Marta Szatańska. Autorką fotografii jest Weronika Kosińska.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Zuza Kołodziejczyk, Marcin Tyszka i Dawid Woliński omawiali zdjęcia z sesji nago. Natalia Węgrzynowska otrzymała najwyższe noty od jurorów. Z programu odpadł Aleks Szynkariow. Michał Piróg przywrócił go do programu.

W szóstym odcinku uczestnicy "Top Model" poznali kolejne etapy pracy w modelingu. Na castingach starali się o angaż do sesji zdjęciowych dla Łukasza Jemioła, magazynu "K MAG" i marki kosmetycznej.  Wzięli udział w sesji modowej inspirowanej pozycjami jogi.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Premierowe odcinki dwunastego sezonu "Top Model" w soboty o godz. 20:00, w TVN i Playerze.

Top Model 12, odcinek 6

Top Model: Joanna Krupa i Zuza Kołodziejczyk na sesji nago
Top Model: Joanna Krupa i Zuza Kołodziejczyk na sesji nagoTVN
wideo 2/11

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości