Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Tadeusz zawstydził Kasię Sokołowską

Top Model: Tadeusz zawstydził Kasię Sokołowską
Zobacz fragment 2. odcinka "Top Model" przed premierą. Oglądaj program w TVN i player.pl w sobotę, 9 września o godz. 20:00.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 2. - sneak peek

Tadeusz miał mocne wejście na casting do "Top Model". Pojawił się razem ze swoją dziewczyną, Zosią. Michał Piróg i partnerka obserwowali jego prezentację przed jurorami zza kulis. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zwrócili uwagę na oryginalną urodę Tadeusza, skromność i osobowość. Marcin stwierdził, że mężczyzna wygląda jak Skrzetuski. Kasia sprawiała wrażenie zawstydzonej.

Premiera 2. odcinka "Top Model 12" w sobotę, 9 września o godz. 20:00 w TVN i player.pl.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model 12: Zwiastun 2. odcinka
Zobacz zapowiedź 2. odcinka, 12. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN

12. sezon "Top Model" w TVN

Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński i Michał Piróg zapraszają na nowy sezon "Top Model". Premierowe odcinki w soboty o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Uczestniczki i uczestnicy nauczą się profesjonalnej pracy w modelingu. Widzowie zobaczą, jak radzili sobie m.in.: na sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w kampaniach reklamowych. W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

W roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska i Zuza Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych pojawią się także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena EnglertMaciej Musiał i Ralph Kaminski.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości