Top Model: Mateusz Dziedzic rywalizuje o SREBRNY BILET

Top Model: Kto zdobędzie srebrny bilet w 12. sezonie?

AKTUALIZACJA: Głosowanie zostało zakończone 26 maja o godzinie 12:00. Mateusz Dziedzic jest jednym z pięciu kandydatów, którzy walczą o zdobycie srebrnego biletu w 12. sezonie "Top Model". Wytypował go Michał Piróg.

Srebrny bilet do "Top Model"

Już kolejny raz uczestniczki i uczestnicy castingu internetowego do "Top Model" mogą otrzymać srebrny bilet. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg wybrali pięć osób, które zgłosiły się na casting internetowy do 12. edycji. Kandydatki i kandydaci do srebrnego biletu walczą o zwycięstwo w głosowaniu na oficjalnej stronie programu - topmodel.tvn.pl.

Srebrny bilet do 12. edycji "Top Model" mogą wygrać: Mateusz Dziedzic, Lena Gruczka, Wiktoria Różańska, Amelia Skowron, Adrian Suchecki. Od widzów i ich głosów zależy, kto z wytypowanych przez prowadzących i jurorów uczestniczek i uczestników castingu zdobędzie srebrny bilet i dostanie się na bootcamp.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model 12: Mateusz Dziedzic walczy o srebrny bilet
Top Model 12: Mateusz Dziedzic walczy o srebrny bilet Zobacz wideo. Źródło: TVN

Mateusz Dziedzic – kto to?

Mateusz Dziedzic ma 24 lata. Zgłosił się do „Top Model”, aby spełnić marzenia z dzieciństwa, razem z babcią oglądał poprzednie edycje programu. Ma 188 cm wzrostu. W 2019 roku przeszedł metamorfozę. Ważył 115 kg, zredukował wagę do 82 kg. Prowadzi zdrowy tryb życia i dobrze się odżywia. Mówi o sobie: „Jestem zaradny, pomysłowy, bije ode mnie optymizmem i jestem bardzo gadatliwy :-)”. Pracuje sezonowo w gastronomii i dorabia jako kierowca TIRa.

Kto wygra SREBRNY BILET w 12. sezonie Top Model? GŁOSUJ! >>>

Zobacz zdjęcia:

Top Model: Mateusz Dziedzic Źródło: archiwum prywatne
Top Model: Mateusz Dziedzic Źródło: archiwum prywatne
Top Model: Mateusz Dziedzic Źródło: archiwum prywatne

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości