Top Model: Adrian Suchecki walczy o zdobycie SREBRNEGO BILETU

Top Model: Kto zdobędzie srebrny bilet w 12. sezonie?
Źródło: TVN
AKTUALIZACJA: Głosowanie zostało zakończone 26 maja o godzinie 12:00. Adrian Suchecki to jeden z pięciu kandydatów, którzy mogą otrzymać srebrny bilet w 12. sezonie "Top Model". Wytypował go Dawid Woliński.

Srebrny bilet do "Top Model"

Pięć osób wybranych przez prowadzących i jurorów "Top Model" ma szanse wygrać srebrny bilet. Uczestniczki i uczestnicy castingu internetowego mogą dostać się na bootcamp. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg wytypowali ich spośród zgłoszeń do 12. sezonu programu. Kandydatki i kandydaci do srebrnego biletu rywalizują o wygraną w głosowaniu na oficjalnej stronie programu: topmodel.tvn.pl.

Srebrny bilet do 12. edycji "Top Model" mogą zdobyć: Mateusz Dziedzic, Lena Gruczka, Wiktoria Różańska, Amelia Skowron, Adrian Suchecki. Od widzów i ich głosów zależy, kto z wytypowanych przez prowadzących i jurorów uczestniczek i uczestników castingu wygra srebrny bilet i dostanie się na bootcamp.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model 12: Adrian Suchecki walczy o srebrny bilet
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Adrian Suchecki - kto to?

Adrian Suchecki 28 lat i 187 cm wzrostu. Urodził się i mieszka w Warszawie. Jest trenerem personalnym i pracuje w ośrodku sportu. Prowadzi treningi indywidualne. Jest także również instruktorem na zajęciach dla seniorów. Zdobył tytuł najlepszego modela na świecie w konkursie Fitness America Weekend 2019. Zgłosił się do „Top Model”, aby rozwinąć swoje doświadczenia związane z modelingiem.

Kto wygra SREBRNY BILET w 12. sezonie Top Model? GŁOSUJ! >>>

Zobacz zdjęcia:

Top Model: Adrian Suchecki
Top Model: Adrian Suchecki
Źródło: archiwum prywatne
Top Model: Adrian Suchecki
Top Model: Adrian Suchecki
Źródło: archiwum prywatne
Top Model: Adrian Suchecki
Top Model: Adrian Suchecki
Źródło: archiwum prywatne

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości