Top Model: Spektakularne kreacje i ekstremalny pokaz mody. Podsumowanie 7. odcinka

Źródło: TVN
Top Model: Wiktoria zachwyciła na sesji do Marie Claire
Top Model: Wiktoria zachwyciła na sesji do Marie Claire
Top Model: Dominik zrobił świetne wrażenie na sesji
Top Model: Dominik zrobił świetne wrażenie na sesji
Top Model: Aleksander opowiedział o rozpadzie związku
Top Model: Aleksander opowiedział o rozpadzie związku
Top Model: Mateusz pozował w kreacji Prady
Top Model: Mateusz pozował w kreacji Prady
Top Model: Mateusz Dziedzic odpadł z programu
Top Model: Mateusz Dziedzic odpadł z programu
Top Model: Odlotowy pokaz w deszczu
Top Model: Odlotowy pokaz w deszczu
Top Model: Amelia, Wiktoria i Dominik w pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego
Top Model: Amelia, Wiktoria i Dominik w pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego
Top Model: Wiadomość od Paris Hilton
Top Model: Wiadomość od Paris Hilton
Top Model: Sesja z fotografem Paris Hilton
Top Model: Sesja z fotografem Paris Hilton
Top Model: Najlepsza grupa na sesji ulicznej
Top Model: Najlepsza grupa na sesji ulicznej
Joanna Krupa i jurorzy przygotowali dla uczestników "Top Model" nowe zadania. Pozowali na sesjach z osobistym fotografem Paris Hilton oraz dla prestiżowego magazynu. W pokazie na obrotowych platformach zaprezentowali ubrania zmieniające kolor w deszczu. Zobacz fragmenty 7. odcinka. Oglądaj program w TVN i player.pl.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 7.

Kolejne wyzwanie w programie to street fashion challenge. Dawid Woliński oraz gość specjalny odcinka – Sabina Jakubowicz, podzielili się ubraniami i dodatkami ze swoich szaf. Uczestnicy mogli przygotować się do sesji w mieście i zapozować w stylizacjach odpowiednich na wielki event modowy. Autorem zdjęć jest osobisty fotograf Paris HiltonKevin Ostajewski. Gwiazda nagrała specjalną wiadomość dla uczestników programu. Pozowali w grupach. Pierwsza z nich to: Wiktoria Burejza, Mateusz Dziedzic, Tadeusz Mikołajczak. Druga grupa: Wiktoria Darda, Dominik Szymański, Amelia Wnęk. Grupa trzecia: Filip Krogulski, Marta Szatańska, Natalia Węgrzynowska. Czwarta grupa: Sofia Konecka-Menescal, Wiktoria Różańska, Aleks Synkariow. Każda grupa miała po 20 minut na wykonanie zdjęć. Zadanie wygrała grupa numer dwa: Wiktoria, Dominik Szymański i Amelia. W nagrodę Dawid Woliński zaprosił ich do udziału w swoim jesiennym pokazie. Dodatkowo Sabina Jakubowicz wyróżniła Wiktorię Dardę i zaprosiła ją na Fashion Week do Paryża.

Top Model: Odlotowy pokaz w deszczu
Zobacz fragment 7. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN

Następnie pokaz w deszczu. Michał Piróg i Maja Sieroń przekazali uczestnikom wskazówki dotyczące odlotowego pokazu mody. Supermodelka i jurorzy obserwowali zmagania przyszłych modeli i modelek. Na kręcących się platformach uczestnicy zaprezentowali białe ubrania, które pod wpływem wody zmieniały kolor. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Maja Sieroń, Michał Piróg, Marcin Tyszka, Dawid Woliński zdecydowali, że najlepiej na wybiegu poradziła sobie Sofia Konecka-Menescal. W nagrodę zdobyła lot nad Warszawą oraz immunitet, który zagwarantował jej awans do kolejnego odcinka.

Na koniec wyjątkowa sesja dla hiszpańskiego magazynu „Marie Claire”. Uczestnicy pozowali w kreacjach z jesiennych kolekcji najlepszych domów mody na świecie. Zdjęcia wykonał Marcin Tyszka. Na sesji była obecna redaktorka naczelna czasopisma Magdalena Fraj. Profesjonalnym wsparciem dla uczestników służyła także Maja Sieroń.

Top Model: Mateusz Dziedzic odpadł z programu
Zobacz fragment 7. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN

Na panelu zdjęcia z sesji high fashion do „Marie Claire” oceniali: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Magdalena Fraj i Sabina Jakubowicz. Jurorki i jurorzy uznali, że najlepsze zdjęcie miała Wiktoria Darda. Pierwszy raz dodatkową nagrodą w sesji panelowej dla trzech najlepszych osób był udział w nowej, międzynarodowej kampanii marki kosmetycznej. Razem z Wiktorią zdobyli ją Sofia Konecka - Menescal i Dominik Szymański. Najlepsze zdjęcia z sesji zostaną opublikowane w hiszpańskiej edycji „Marie Claire”. Z programu odpadł Mateusz Dziedzic.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model 12: Sesja do Marie Claire
Top Model: Wiktoria Darda
Top Model: Sofia Konecka-Menescal
Top Model: Dominik Szymański
Top Model: Mateusz Dziedzic
+9
Zobacz galerię

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!